Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke v3 babakocsit vennék....

Stokke v3 babakocsit vennék. Tudnátok segíteni hol juthatnék hozzá a legjobb áron?

Figyelt kérdés
Kisfiús színben érdekelne, kék vagy a bézs leginkább. E-bayről érdemes rendelni? Vagy vatera? Mit gondoltok megbízhatóak ezek a helyek? sok a csaló hirdető...

2014. jan. 1. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj üzibe és mondok egy jót !
2014. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ÍRJ TE IS NYUGODTAN :)
2014. jan. 3. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikerült venni babakocsit? Én az aprodon nèztem ki, személyesen elmentünk,megnéztük és megvettük :) sajnos a vaterán engem már vágtak át, rendőrségi ügy is volt belőle ezér én csak abban bízom, amit személyesen meg tudok tekinteni és ha nem tetszik nem veszem meg. Egyébként hármat is néztünk, mire választottuk. 200e körül nagyon jók vannak fent, teljes szettel.
2014. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok,


Engem is érdekelne egy V3 kompletten!

Tudtok segíteni, az sem zavar h használt!

Köszönöm

2014. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!