Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hagynátok, illetve hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok, illetve hagyjam hogy a legjobb fiúbarátom adjon egy kis szájrapuszit talizáskor? Csak úgy, ha pl. nem vennék észre, vagy valami. Kapcsolatom van, viszont a srácot évek óta ismerem, és megbizok benne?

Figyelt kérdés
16/L
2013. júl. 5. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne.
2013. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha egyikőtök kapcsolatba van akkor ne !
2013. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ne, nem is értem hogy jut eszedbe.... Te örülnél ha a barátodnak a legjobb lány barátja igy tenne???
2013. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ne
2013. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jesszus ne!
2013. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De ezt már próbálta máskor, vagy honnan az ötlet? Vagy te akarod így köszönteni?

Amúgy. ha ez felmerül benned egyáltalán, akkor van egy olyan sejtésem, hogy ez a fiúbarát kell neked igazából és nem a barátod... ezen azért érdemes elgondolkoznod.

21L

2013. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne, Hatosnak igaza van.
2013. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem a barátodnak is vannak puszipajtásai.
2013. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
vannak. le is szopták :D de engem nem érdekel, én akkoris vele vagyok :)
2013. júl. 9. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok, sok boldogságot nektek remélem hogy elkezdesz érzelmeket is táplálni iránta ( bár a te fajtád max egy numerára jó) és amikor már megszeretted NA AKKOR szopkodják előtted a barátnői! Nemmellesleg most sem érsz neki többet mint egy rongy: használ, azTán megy szpatgatni a csajokat akik valóban tetszenek is neki:) haha... ( ha érdekel tudok neked munkát :). ).
2013. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!