Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A 0-18 kgig használható...

A 0-18 kgig használható autosulessel hogy oldjátok meg a bevásárlást a babával? Ugy ertem azt is bele lehet tenni a bevasarlokocsiba/ra, mint egy hordozót vagy az fixen az autóban van?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, de a babahordozo mar pici neki, látszik hogy kényelmetlen, emelgeti a fejet, mozgolódik, tul rövid is neki, ezért gondoltam a 0-18asra, egyedul még nem ul persze.

2014. jan. 2. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia. Nem szokták az autósülést kivenni. Szerintem babakocsival jobban járnál,ha elfekteted benne a babócát úgy biztos kényelmes lesz neki. Vannak összecsukható,könnyű babakocsik,amit az autóba is könnyen be tudsz tenni. Én ezt tudom ajánlani. :)
2014. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban vannak olyan bevásárlókocsik (ezeket nem "kint", hanem bent az üzletben tárolják, sokszor a pelenkázó mellett), amire van szerelve egy hordozóhoz hasonló cucc, amibe be tudod csatolni a picit. Abban akár aludni is tud, ha nagybevásárlásról van szó. Amikor már megvolt a gyerekülés sokszor mi vittük magunkkal pluszban a hordozót is a bevásárláshoz (a csomagtartóban elfér), így abban volt a fiam, míg bevásároltunk (ő is kinőtte, de fél órát - órát simán elücsörög benne így is), az autóban meg áttettük a gyerekülésbe. Viszont mióta stabilan ül mindig beültetjük a bevásárlókocsi gyereküléses részébe. Ő élvezi. :)
2014. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Áááá, dehogy! Nem lehet rátenni a bevásárló kocsira! Én egyébként is tök körülményes lenne kiszedegetni, mi csak akkor vesszük ki, ha tényleg muszáj, legalábbis a miénk kicsit komolyabban oda van fogatva, mint egy hordozó, nem csak annyi, hogy kikapcsolod az övet és már viszed is :)

Úgyhogy amíg nem tudott ülni, addig babakocsit vittük magunkkal természetesen.

2014. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 2. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de miért kell babával bevásárolni?!


Ott levegőzik?

2014. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!