Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az Espiro...

Mi a véleményetek az Espiro Vector Air-ről?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalatot szívesen olvasok, ebben gondolkodunk, és nem akarok nagyot tévedni :)
2014. jan. 10. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk az van, nagyon szeretem! Tavaly nyár óta használjuk, nyári a babám.

A kerekek nagyon jók, akár rosszabb utakon is jól lehet tolni. A bevásárlókosár közepes, bár ez attól függ, ki mennyit vásárol egyszerre. Könnyen megtanultam kinyitni, becsukni. A mózest 5 hónapos korig használtuk, utána már kíváncsi volt a kislányom. A hordozóban viszont 7.5 kg-osan már feszeng. A sport részét vesszük majd elő, arról még nem tudok írni.

Összességében nagyon pozitív nekem :)

Újonnan vásárolod?

2014. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen babakocsink van. Nemrég vettük. Eddig megvagyok vele elégedve. Szerintem az árkategóriájában nagyon megfelelő. Igaz eddig még csak a mózes és hordozó részét használtuk. Könnyen összecsukható, a két kereke levehető egy pattintással így az én kocsimban (ami nem egy nagy csomagterű) is befér.
2014. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!