Tapasztalatok babakocsi választásba? Linkek vannak lent hosszabban írok.

Figyelt kérdés

Van már egy nagy lányom, vele nagyon megszívtuk. 3 babakocsiból 3 széttört. Most a kistesónál többet szánunk rá hátha kibírna egy gyereket, ezért is szeretném kérni a tapasztalataitokat mert nem szeretnénk befürödni megint. Ebbe az árkategóriába (90ezer-ig) bármi más javaslatot elfogadok és szívesen velek.

Amiket néztem eddig:

Tako Jumper X : [link]

Bebetto Solaris: [link]

Espiro Atlantic: [link]

Adbor Arte 3*3: [link]

Adbor SuperB : [link]

Babyactive Elipso : [link]

Espiro Atlantic (régebbi) : [link]

Ami fontos szempont: Nagy kerék, magas legyen, állítható tolókarral. Súly nem számít , mert nem kell emelgetni csak tárolóból ki-be tolni. De fontos hogy jól menjen a rossz járdákon. Másik ami nem fontos, a mérete összecsukva ugyanis nincs autónk hogy betegyük a csomagtartóba.


2014. jan. 10. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezek közül az Espiroból vagy a Bebetto-ból választanék. Bár úgy hallottam, az Espiro kivonul Magyarországról, nem tudom mennyi az igazságtartalma, de akkor a szervizelés nehézkes lesz, vagyis nem lesz.. Ennek mindenképp érdemes utána érdeklődni. Mert egyébként jó kocsik!
2014. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem vonul ki az espiro (egy forgalmazó)
2014. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátnőmnek tako jumper kocsija van nagyon szereti, mi anmar hiluxot vettünk keress rá nagyon jó kocsi az is!!
2014. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Espiro, egyértelműen, szeretni fogod, annak legalább van szervíze, és nem vonul ki, ez csak rémhír.
2014. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!