Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit válasszak?

Milyen babakocsit válasszak?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen babakocsit vegyek? Minden képen multifunkciósat szeretnék (hordozóval, mózessel, sportrésszel), illetve nagy kerekűt, mivel itt borzalmasan kátyúsak a járdák. Kinéztem egyet, amit lejjebb belinkelek. Ilyesmit szeretnék, csak ettől jó lenne picit talán olcsóbb, meg valami ismert márka, mert erről még soha nem hallottam. A segítséget előre köszönöm!

[link]



2014. jan. 15. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy férfi vagyok. A képeken látható Baba kocsi nagyon szuper!

Nem a márka számít! A funkciók számítanak,praktikusan és gyorsan lehessen az autóba rakni (összecsukni)buszra,stb. könnyen lehessen vele le és fel szállni,a Baba ne ázzon benne és ne fázzon, valamint nyáron jó "szellős" legyen de az erős nap sütéstől lehessen óvni,Árnyékot csinálni a Babának. Nagy kerekei legyenek mert könnyebb tolni az egyenletlen úton, "terepen" (parkokban,játszótereken)és ami még fontosabb,hogy a nagy kerekű kocsival könnyebb az útszegély magas részére "átemelni"tolni a kocsit.

Talán még annyi,hogy a kocsit lehessen úgy is tolni ,hogy a Baba feléd nézzen és úgy is ,hogy előre nézzen.

Fontos még,hogy a kocsit jól lehessen rögzíteni azaz legyen rajta rögzítő fék. Ennyi!

Ne költsél rá sokk pénzt. lehet találni használtban is nagyon jókat!

Tudod én szeretnék a fiamnak venni egy Új Porschet vagy Mercedest de örülnék annak is ha legalább használtat tudnék neki venni és szerintem még ő is nagyon örülne neki még ha használt is lenne az Merci,Porsche,stb.

Pedig nem 1 max 2 évre venném neki a kocsit mint ameddig te fogod használni a Babakocsit. :)

Csak okosan és ésszerűen,praktikusan !

Gratulálok a Babához és jó egészséget kívánok neki és az Anyukájának,Apukájának.

2014. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló,

köszönöm, hogy írtál, hasznos tippeket adtál:) Minden képen megpróbálok okosan nézelődni. Sajnos használtan is 40 fölött vannak az ilyen babakocsik. Remélem azért én is tudok valami jót venni és majd Te is egy tuti kocsit a fiadnak:) Minden jót!

2014. jan. 15. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!