Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van egy kisfiam, szeptemberben...

Van egy kisfiam, szeptemberben fog érkezni a tesó! A fiam akkor lesz kb.25-26 hós és bölcsibe fog járni! Sajnos csak én fogom tudni hordani reggel és délután is! Hogyan lehet a legpraktikusabban megoldani? Van/volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Baby Point V3 babakocsink van a nagyfiú után de annak a vázára még állni sem tudna! Sajnos autónk és jogosítványom sincs!
2014. jan. 22. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Messze van ? Testverfellepo esetleg? Vagy potules?
2014. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló testvérfellépő:


[link]

2014. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Busz, séta, testvérkocsi, testvérfellépő? Mindenképp be akarod adni bölcsibe?
2014. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HA nincs messze, simán elsétál odáig.
2014. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm, hogy írtatok! Hát pont az a gond, hogy sétálni még hosszú lenne neki, főleg télen ha esetleg még hó is van! A helyi járatos busz szóba jöhet, testvérbabakocsin is gondolkoztam de nem igazán szeretnék már költeni babakocsira de természetesen addig még van idő!

De végül lehet be sem adom bölcsibe csak ovi előtt egy pár hónappal...

2014. jan. 22. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kicsit tedd kendőbe s a nagy meg ülhet egy pl tescos sport kocsiban.Mi is igy csináltuk... S a kocsi meg maradat a bölcsiben..

Vagy a nagy a hátadon,kicsi meg a babakocsiban.

2014. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!