Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néhány hetes terhes vagyok,...

Csigu kérdése:

Néhány hetes terhes vagyok, ma voltam nőgyógyásznál, aki végzett rákszűrést is a manuális vizsgálat mellett. Délután volt egy kis barnás-véres folyásom. Okozhatta a rákszűrés? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehet a rákszűréstől.Az UH mit mondott?Hány hetes vagy?
2012. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább a manuális vizsgálat,mint sem a rákszűrés.Nekem mindhárom terhesség alatt megcsinálta a rákszűrést-kacsa be,pálcikával kenet vétel-,ám nem "turkált".Nem is volt semmi gond.Hány hetes vagy?2 gyerekes+10 hkm
2012. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Babi0906 ***** válasza:
Amikor nekem csinált rákszűrést terhesen akkor figyelmeztetett,hogy lehet 1-2 napig kevés barnázás vagy vérzés.
2012. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rákszűréstől volt ne aggódj,de 1 nap alatt el kell h múljon akkor! A kenet levételekor sérül a méhszájnál...ennyi!
2012. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok.Holnap töltöm a 6-dikat, szóval még az elejét taposom. A doki mondta, hogy ne ijedjek meg, mert vérzek, de én azt hittem az közvetlenül a vizsgálat után hagy nyomot. Akkor nem volt semmi (ez délelőtt történt) és délután, mikor WC-re mentem, akkor jött ki egy nagyobb plecsni,amitől megijedtem, a tisztaságin meg csak egy pici folt keletkezett. Ma reggelre nem volt semmi, most délután egy kb. körömméretnyi halvány barnás valami volt a tisztaságin. Első baba akire elég sokat vártam, szóval lehet túlparázom. A neten közben azt olvastam, hogy főleg koraterhességnél vérvő a méh-méhszáj, ezért ilyenkor a rákszűrésnél és vizsgálatkor gyakoribb a vérzés.
2012. márc. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!