Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsivásárlás előtt...

Babakocsivásárlás előtt állunk. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy milyen babakocsit vegyünk. A kritériumok megvannak, de akkora a szórás a piacon, hogy nem tudok választani. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami újszülött kortól használható, de mivel elég kicsi a hely, jó lenne, ha nem a mózeskosár oldaná meg ezt a problémát, hanem pl. egy dönthető háttámla.

Ugyanakkor szeretném, ha fordítható lenne (kicsi korában engem lásson a baba, aztán később hátulról toljam).

Az autó csomagtartója NAGYON kicsi, ezért összehajtva is kicsi helyet foglaljon, legyen könnyű (3. emeleten lakunk, és nincs lift), nagykerekű és fél kézzel is tolható.

Ha van egy olyan, ami ezeket egyesíti, kérlek, jelezzétek, eddig mindegyik, amit néztünk, azt hittem, hogy álmaim kocsija, mire megvettük volna, mindig kiderült róla, hogy valamelyik igényt nem elégíti ki. Létezik egyáltalán ilyen?



2014. jan. 23. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A nagy kereket leszámítva a quinny zapp babakocsi. Ezt újszülött korban autós hordozóval tudod használni, akkor szemben van a baba, majd később anélkül menetirányba néz. Összecsukva pedig az anyósülés előtt lábnál elfér. De nincs extra nagy kereke.
2014. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmit keresek:) Ugyanezek az igényeink, csak mi a másodikon lakunk.
2014. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért ezt a mózes dolgot meggondolnám a helyedben mert a baba hátának az a legjobb, a legtöbb dönthetö sport rész nem az igazi.

Itt vannak 2 funkciósak ezek nagyon népszerű termékek bár valljuk be akik megengedhetik maguknak nem ezt vezsik,. de ezek ár érték arányban nagyon jó kocsik. Nem is foglalnak nagy helyet.

[link]

2014. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
quinny zapp extra
2014. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Közben tegnap megnéztünk egy Graco Trekko babakocsit. Mutatom a linket: [link]

Mondjuk, ennek nem fordítható az eleje, viszont a napellenző elfordítható úgy, hogy látni a babát.

2014. jan. 24. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg a "könnyű" elvárásnak nem felel meg. Az a baj, hogy alapvetően a nagy kerék üti azt, hogy könnyű legyen. Igazából lehet, hogy az elején valami ilyesmi kéne nektek és elfogadni a tényt, hogy nehéz. Később pedig egy könnyű esernyőkocsit venni, mikor már nagyobb a baba (9-12 hónaptól legkorábban)
2014. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,h merre laktok, de sztem érdemes lenne ellátogatni néhány nagy babaáruházba. Mielőtt megvettük a babakocsit, mi is rengeteget keresgéltünk neten, néztük a véleményeket, de így nagyon nehéz dönteni. Csak belezavarodtunk. Élőben mindenképpen érdemes kipróbálni. Ki tudod azt is próbálni,h mennyire nehéz neked. Illetve olyan dolgok is feltűnhetnek, amikre nem is gondoltál (pl. tolás közben belerúgsz a keresztrúdba, túl alacsonyan lenne benne a baba... stb.) Vagy mutatnak olyan típust, ami eszedbe sem jutott, nem is ajánlotta itt senki. Ráadásul ezekben az üzletekben nagyon sokat segítenek az eladók. Mi így egy nap alatt megtaláltuk a megfelelőt, előtte meg hetekig tépelődtünk a netet böngészve. Ez már tényleg a bőség zavara :)
2014. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!