Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két ülésről? Melyiket érdemesebb megvenni, esetleg akinek ilyen van mik a tapasztalatok? Melyik dönthető jobban?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. jan. 25. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát az a véleményem, hogy nem venném meg. Nem biztonságosak. Nincs adac tesztjük sem.
2014. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Careterót nem vennék. Muszáj ilyen nagy súlyhatárt átölelő ülést venni? Nem tudsz rá többet áldozni?

Én nagyon ellene vagyok a használt üléseknek, de inkább egy jó használt, mint ez.

Mekkora (kor,súly,cm) gyereknek kell?

2014. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem tudok 30 ezernél többet áldozni rá sajnos, mivel két gyerkőcöm van.

Baby design esetleg?

2014. jan. 25. 18:15
 4/14 anonim ***** válasza:

Baby Design inkább.

BD Amigo [link]

BD Bento [link] http://www.youtube.com/watch?v=G1h2IB5AxsM

Mondjuk a Bento már drágább.

2014. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az se jobb. Akkor próbáljatok még gyűjteni rá. Ennyiért nem fogsz biztonságos ülést kapni.
2014. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És akkor milyent javasolsz 9-25 kategóriában ami dönthető?
2014. jan. 26. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:

2. és 4. vagyok.

A BD azért nem egy kacat.

Én meg tudtam venni a drágábbat, de ha a kérdezőnek nincs lehetősége, akkor hiába ajánlgatjuk a drágábbat.

Gyűjtsön még rá: oké, de ha a gyerek most nőtte ki, akkor még hány hónapig gyűjtsön még egy ilyenre, ami jobb?

[link]

És ez még messze nem a legdrágább ülés.

2014. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a 9-25kg-s ülésnek semmi értelme. 9-18kg-ig lehet belső övvel használni, utána az autó övével használod, de nincs normális fejvédelme, mint egy 15-36kgs ülésnek.

Én azt javasolnám, hogy inkább egy megbízható 9-18kgs használt ülést vegyél, 30e-ért már nagyon jók vannak.

2014. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De igen, van értelme a 9-25-ösnek. Több, mint a 9-36-osnak.

Egyre többen kezdik gyártani, és nem csak ócskák vannak köztük.

Hogy ismét a Csaualplay-jel hozakodjak elő: az egyik 9-25-ös ADAC teszten ért el JÓ minősítést.

(És nem tudom neked "bizonyítani", mert egy spanyol honlapon, egy több mint 100 ülésről készült listában volt benne és már nem tudnám előguberálni. Az ADAC honlapján nincs fent.)

2014. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Casualplay akart lenni.
2014. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!