Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Polo vagy swift? melyik...

Polo vagy swift? melyik kocsit érdemesebb megvenni? Fenntartásilag melyikkel járok jobban? árban azt néztem, h 3-400ért már vannak jók polorol tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

fiú vagy vagy lány?

sztem ezek nőknek való kis kocsik

2013. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Alkatrész árakban a a swiftel jársz jobban melesleg enyiért már tudsz venni belőle egy 2002-2003 évjáratút is akár.

Ha csak városba kel bőven elég az 1.0 swift.De ha sokat mennél országúton pályán akkor az 1.3 16V (szelepeset) vegyed ezek a 16 szelepesek 84 lovasak és már kényelmesen erőlködés nélkűl viszik a 130-at a pályán hosszú távokon is.

Szóval én a swiftre voksolok már azért is mert nekem is volt ilyen suzum,meg valamennyivel nagyobb az utastere a poloénál :)

2013. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass, valószínűleg neki semmilyen kocsija nincs.

Polo-ból melyiket nézed, a 2-est, vagy a 3-ast? Mert mindkettőről van tapasztalatom.

2013. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

inkább járok gyalog mint ilyen papírautókkal.

semmi tisztelete nincs az utcán ezeknek.

400 ér már BMW-t is lehet venni

2013. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ma 20:40

Majd írd meg hogy 400-ért milyen bmw-t vettél, és hogy mennyit költöttél rá az első 1 évben. Had röhögjünk egy jót.

2013. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Méghogy nincs tisztelete....csak egy példa: hallottál már a Polo G40-ről?
2013. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3asokat néztem, itt van néhány szerinted ezek milyenek? és mik a tapasztalataid a 3asról?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


igazából úgy vagyok vele, h akár 4-500ig is feltudok menni árban csak egy jó kocsi legyen, előre is köszi a segítséget

2013. máj. 19. 20:46
 8/17 anonim ***** válasza:

ezekre a suzukra gondoltam 2003 évjáratúak kevés km futással

az erősebbik 1.3 16 szelepes 84 lóerős motorral

[link]


[link]


[link]


[link]


De látom nem írtózól adízeltől sem akkor merem ajánlani a honda acordot 2.0 dízel motorral alacsony fogyasztással

Ez egy nagy kényelmes biztonságos autó

Igaz egy picivel többe van afizetni való rá mint egy swiftre vagy polóra


[link]


[link]



itt vannak a fogyasztási adatok

[link]

2013. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ez a honda nem is rossz, mennyire megbízható ? esetleg van vele tapasztalatod? és ennek mennyivel drágább a fenntartása?
2013. máj. 20. 00:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van csak 2013 évjáratúba azal nincs semmi gond eddig.A legjobb haveromnak olyan hondálya van mint amit linkeltem de a kopóalkatrészek cserélyén kívűl ezen arégi típusu hondán sem kelet eddig mást cserélnije ahavernak.Maga a bizti és a sújadó pár ezer ft vel lesz több évente.mondjuk a biztid egy évre a suzukira 13 ezer ft a hondára 18 ezer lesz.Hát joban az alkatrész árakban lesz egy kis külömbség mert nagyobb autóhoz drágáb az alkatrész de nem vészesen.Visszont sokal tartósabb erőseb alkatrészek vanak egy nagyobb autóban. :)
2013. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!