Babakocsit hogyan lehet tisztítani? Tisztítóban elvállalják?

Figyelt kérdés
Nagyon olcsón találtam használt babakocsit. Egyetlen "baja", hogy némi koszolódást látni rajta. Milyen módon tudjuk ezt majd letisztítani? Vegytisztítóban vállalnak ilyet?
2014. jan. 25. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kettőt vettem használtan, szétszedtem és mosógépben kimostam amit csak le tudtam szedni róla... vagy ha nem akarod belerakni, mert túl nagy, akkor akár a fürdőkádban, kézzel, és utána hagyod lecsepegni... mindegyiket úgy csinálják hogy könnyen szét lehessen szedni.
2014. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első babakocsinknak mindene leszedhető volt. Volt,h.beraktam a m.gépbe,volt,h.a kádban súroltam ki,majd centriztem.még a napellenzőjét is. A 2.sport babakocsinknak nem lehetett a huzatát leszedni(első mosás alkalmával meg is lepődtem,h.ni-ni,itt valami nem stimmel,de tényleg fix volt)! Párom vitte mosatni az autót,mondtam,h.ezt itt ne hagyd! Hülyének nézett!:-D de a mosóban átnyomták gőzzel,bezsákolták,mert ömlött belőle a víz:-)

Másnapra az erkélyen megszáradt és gyönyörű lett! Nem kértek érte semmit pluszba,rendesek voltak. Utána már nem vacakoltam,vittem hozzájuk:-)

Ne költs tisztítóra,szerintem drágán vállalnák!

2014. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A miénket se lehet leszedni, csak ha a babakocsit szétszedem, szétcsavarozzuk. Az autómosós megoldás volt nálunk is, ajánlom!

Nyáron még jobb, akkor pikk-pakk megszárad, de most is megoldható, max. a kádban hagyod lecsöpögni.

2014. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!