Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kinek mi a veleménye az ABC...

Kinek mi a veleménye az ABC Desing Condor 4s illetve a Cobra babakocsirol? Vennétek mást ebböl az árból esetleg még használtat is vagy nem?

Figyelt kérdés
Terepen is használnánk tömegközlekednénk kicsi helyekre is be kéne férni vele, autonk egyenlöre nincs igy nem szempont. Mèg ami jó lenne, h egy kézzel lehessen tolni.
2014. jan. 27. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
a Cobrát én imádom. Semmilyen más kocsit nem vennék, csak ezt. Terepen lehet vele menni, egy kézzel lehet tolni, hogy kicsi helyre is befér-e, azt nem tudom, én elég szűk boltokba is bemegyek is vele, nem volt még problémám.
2014. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet:) Látom másnak nem nagyon van tapasztalata:) Látsz ilyen kocsikat kint az utcán?
2014. jan. 28. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
még egy: azért boltban mindenképp próbáld ki, van, akinek pl. a háromkerekű mégsem jön be
2014. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk és a sógornőméknek is cobra van és nagyon szeretjük. Mi a városban élünk, szoktunk tömegközlekedni is vele, de a sógornőm vidéken földúton használja és meg van elégedve vele. Egy kézzel simán lehet tolni, strapabíró, kocsiba jól befér, mert a kerekeit egy másodperc alatt le lehet venni.Itt a lakótelepen egy-két anyukánál még láttam ilyen típusú babakocsit.A condorrol nem tudok írni.
2014. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!