Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Giraffe Club SH-618 vagy...

Giraffe Club SH-618 vagy Touragoo Carpo G508?

Figyelt kérdés
E között a 2 babakocsi között gondolkodunk, mind a kettőről jókat olvastam eddig... Ha esetleg írnátok nekem véleményt,tapasztalatot megköszönnék!:)))
2014. jan. 27. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

a zsiráfos kissé fapados, de soha semmi gondunk nem volt vele azon kívül, hogy elvesztek a szelepsapkák. Annyi nem tetszett benne hogy szerintem nem elég párnázottak a részei.

A másik kocsit nem ismerem. De 3 kerekűt nem vennék. A padkáknál lehetetlen vele 1 kézzel közlekedni.

2014. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Touargoo nekem is tetszett de rengeteg negativ dolgot olvastam rola. Kicsi borulekony kitorik a kereke ... ha ez a ket kocsi terszik akkor inkabb giraffe c. ...
2014. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, ezt a kettőt néztük meg volt még a pierre cardin, de arról szintén nem sok jót olvastam... A giraffe-nál meg ha tényleg csak a keménység a gond, azt lehet orvosolni pléddel...:))) Igazából a touragoo-ról alig találtam valamit, azért is kérdeztem. Nekem a 3 kerekűvel semmi bajom, barátnőm kocsiját toltam párszor és egyszer se volt vele gond még rossz terepen, padkán se. Ha viszont tényleg fennáll, hogy könnyen törik a kereke, akkor giraffe club... Igazából mi olyat kerestünk, ami 3 részes, egybe van a tolókarja, ne fél évig bírja csak, és max. 80.000 legyen újonnan. És ez a kettő amit találtunk.. de ha tudtok ajánlani ilyesmit, ami akár árban is jobb, akkor szívesen veszem.:)

2014. jan. 28. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Tako jumper x, pelikánbabán 73 ezer, mi ilyet veszünk. :)
2014. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta megvan a kocsi, a Giraffe mellett döntöttünk!:) Nemsokára már a tulajdonosa is használhatja de mi már most imádjuk...<3
2014. márc. 8. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Megkérdezhetem mennyire vált be a Giraffe Club SH-618-as kocsi? Szeretitek, nem bántátok meg a döntést?

2015. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!