Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Írnátok olyan babakocsikat,...

Zabmester kérdése:

Írnátok olyan babakocsikat, amikhez tartozék a hordozó ÉS közvetlenül a vázra lehet rögzíteni?

Figyelt kérdés
Nézegettem babakocsis webshopokat, de elég nehéz kiszűrni azt, ami engem érdekelne. Kimondottan olyan többfunkciós babakocsit keresek, ahol a vázat teljesen le lehet csupaszítani, és a hordozót önmagában csatlakoztatni a vázra, tehát nem rátenni a sportrészre. A legjobb az lenne, ha lenne hozzá mózes is, de ha nincs, az sem nagy baj. Írnátok, vagy linkelnétek ilyen márkákat/típusokat?

2014. febr. 1. 14:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy árban lehetőleg 100 ezer alatt legyen, szóval nem pont egy Stokke kategóriára gondoltam.
2014. febr. 1. 14:25
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van,imádom.Hóban sziklás terepen,mindenhol keresztül megyek vele.Nem szívja a kipufogót elég magasan van.És jól párnázott.3 részes és a hordozót az autóba is betudod tenni van hozzá alj.Sok színben létezik és esővédő is van hozzá.

[link]

2014. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ajjaj!Most nézem 100 alatt.Bocsi,még annyit hogy hatalmas a kosár része és baromi strapabíró.2 éve nyüstölöm színültig pakolva és jól bírja.Szerintem érdemes esetleg használtan megnézni,bár én is ragaszkodnék az újhoz! Ha ez eladó lenne tiszta szívvel ajánlanám mert tiszta olyan mint újkorában.Biztos találsz 100 ért is hasonlót.
2014. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Neonato trio multisport. 90 körül van újan.
2014. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Szuper!

2014. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

www.brendon.hu/Products/Details/48377


Ez mózeses is, de nekünk most ez jön be, ilyet fogunk venni. És könnnyűűű :)

2014. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hauck viper trio set brendonban 75000ft
2014. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én erre esküszöm, nagyon szeretjük, most akciós is a Brendonban. Tudom, nincs benne a hordozó, az külön összeg, kb. 30 ezer pluszban, de nagyon megéri...


[link]



Mi először 100-ért vettünk egy fent általad leírtat, utáltuk, utána jött a quinny, akkor ugyan a hordozó már nem kellett, mert 9 hónapos volt a lányunk, de a Brendonban ezt ajánlgatták, és totál igazuk volt. Nagyon strapabíró, nagyon szuper, nagyon masszív, mindenből csak a legjobbat tudom rá mondani.

2014. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy a mi lányunk pl. az életben soha nem tűrte el a mózest, így azt soha nem használtuk.
2014. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Graco Symbio. Ugyand rágább, de ehez legalább biztonságos és normális méretű hordozó van.
2014. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!