Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A hordozo kendő az spéci...

A hordozo kendő az spéci anyagbol van vagy egyszerü nyulos anyagból? Végülis csak azért kerdezem hogy aztmagam is itthon meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem nyúlós anyagból van, hanem egy strapabíró, erős vászonból.
2014. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tudom, pont az a lényege, hogy nem nyúlik, hanem tartja a babát.
2014. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Vannak rugalmas és szövött kendők.


Speciális technikával készül maga az anyag is, így nem tudod otthon elkészíteni (én biztosan nem is merném beletenni a gyermekem!)

2014. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Keresztsávoly szövésű az anyag. Ez keresztbe enged kicsit, széltében-hosszában nem, így jól alakul a babára, és a hordozó hátát is kíméli.

Biztonságosabb is, ha szakad, csak egy lyuk keletkezik, nem befolyásolja a használatot, a vászon végighasad, mint a lepedő.

2014. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rugalmas kendőre gondolsz, szerintem igen, meg lehet otthon csinálni. De mivel 5 m hosszú, mire megveszed az anyagot hozzá lehet ugyanott vagy árbsn mint egy eredetivel.
2014. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÉN vettem egy nandu kendőt használtan 4000 ft volt, nem hiszem, hogy olcsóbban megvennéd az anyagot hozzá. Ráadásul elég erős szövésű.

Ha olcsón akarod, akkor nézz használtat, én úgy vettem semmi baja nem volt.

2014. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet otthon kendőt csinálni csak ha olyan anyagot találsz ami széltében nyúlik hosszában pedig nem. Mert ha fordítva nyúlik akkor vághatja a baba lábát, tarkóját..Ha találsz is ilyen anyagot akkor az nem biztos, hogy nem fog egy idő vagy a mosás után szakaszonként megrepedni. Ha meg már megrepedt akkor azon a részen már nem tartja úgy a babát ahogy kéne.
2014. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!