Melyik babakocsi vált be?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy melyik babakocsi márkában vagy típusban csalódtatok illetve melyik vált be?

Babakocsi vásárlás előtt állunk , sajnos még tapasztalatunk nincs.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2014. febr. 2. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit semmiképp sem, az a pierre cardin és a lengyel csodák, mint pl. Kunert és társai. Nekem giraffe club van, meg vagyok vele elégedve, a családban graco van ők is meg vannak vele elégedve.
2014. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a quinny re esküszöm.
2014. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ABC Cobránk van. Nagyon szeretem :)
2014. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak a Quinny! Ebben sosem csalódsz. Bármilyen fajta, legyen zapp, mood, buzz...


Pierre Cardint ne, az egy határ kaki.


Quinnyt még használtan is megvenném, ha csak annyira telne, még 3 gyerek után is tökéletes a buzzunk.

2014. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a Kunert Vip. Tény, hogy nem kell autóba rakni, és buszra sem szállok fel vele, így nem zavar, hogy nehéz, mert mindenhova gyalog megyünk, de én szeretem. Könnyen irányítható, tágas, könnyen téliesíthető. Nem nyikorog, nem esett szét, pedig már több mint egy éve használatban van. Egy ismerősöm is lecserélte a drágább babakocsiját erre a lengyel gagyira.
2014. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Maxi cosi - Mura
2014. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem a Pierre Cardin Ps682 bevált. Szerintem egy szép és nagyon masszív babakocsi. Soha semmi problémám nem volt vele. Intenzív 2 évi használat után sajnáltam, hogy megváltam tőle, de már nem volt rá szükség. Ajánlani tudom csak.

Ha lesz tesó és még kapható lesz, biztos újra ezt a márkát és típust veszem.

2014. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neonato,cam.?
2014. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Graco Symbio- Imádtam.


1essel nagyon egyetértek.

2014. febr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hauckot mégegyszer sose többet. ABC Desing viszont minden mennyiségben jöhet!:)
2014. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!