Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek ez uniszex szín?

Szerintetek ez uniszex szín?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 8. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az a zöld, vagy a narancs, a fekete a gyász színe.
2014. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Unisex, de én sem tenném feketébe a babát.
2014. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az
2014. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
nekünk fekete van, szerintem uniszex, eddig fel nem merült bennem, hogy egy babakocsi kapcsán valakinek a halál színe jut eszébe erről
2014. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papne. Ettol fuggetlenul a fekete szerintem is uniszex. A rozsaszin az lanyos, a kek fius. A tobbi uniszex ;)
2014. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na, most lehet, hogy színvak vagyok, de ez egy szürke kocsi csillagokkal, nem fekete! Fekete kocsi nekem sem tetszik, de azért nem a gyász színe!
2014. febr. 8. 22:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért mi a gyász színe ha nem a fekete, tán a piros?
2014. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát, ez uniszex szín, csak szerintem nem babáknak való.
2014. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden realtiv. A mozes resze szerintem is tul komoly ilyen szinosszeallitasban. Viszont a hordozot ugyis feldobja a babaruha szine majd. A sportresz pedig kifejezetten tetszik nekem.


A fekete gyaszszin. Is. En megsem csak akkor hordok feketet, ha temetesre megyek. Nem a gyerek van feketeben, hanem a kocsi az. Ami meg meg prakitkus is, mert nem koszoldik annyira.


En lattam nem egy fekete kocsit mar. Hogy nem gyereknek valo??? Ugyan mar. Tokj elegans tud lenni. Attol fugg meg milyen szinek vannak emellett (baba takaro, kiskabat stb)

(mar valaszoltam. 5-os voltam)

2014. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamiért én is óckodom a feketétől! :) Nekem is gyászos! :) Bár most nagy divat a babakocsik terén!Én maradok a szép színesnél! :)
2014. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!