Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek a narancssarga az...

Szerintetek a narancssarga az inkabb kislanynak, vagy kisfiúnak való, vagy teljesen uniszex?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Unisex. Bár én se fiúra, se lányra nem adnék ilyen színű ruhát, de még a falat se festeném n.sárgára.
2014. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha babakocsiról van szó akkor unisex (főleg, ha kombinálva van feketével). Ruhában fiúra nem adnék narancssárgát.
2014. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Unisex. A kisfiamnak van narancssárga pulcsija (fekete mintával) és nagyon jól áll neki. Farmerral egyáltalán nem lányos. Ha pirossal, sárgával adod rá, akkor lányos. babakocsiba is unisex szerintem. Kiegészítőként, pl. baldachin, fal szine, stb... inkább lányos.
2014. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gabszem ***** válasza:
teljesen uniszex
2014. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kislányomnak van sok ilye rucija. A férjem egyik gyerekkori barátjának szeretném odaadni őket, de nekik kisfiúk lesz. (Nagyon szegények és szeretnénk legalább ennyivel is megkönnyíteni a dolgukat, hogy ruhára ne kelljen költeniük.) Nagyon szép ruhák, mindet újonnan vettük es 56-62-s méretről van szó. Csak azért kérdeztem, mert annyira én sem tudom elképzelni ezt a színt kisfiún ...
2014. jan. 28. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szegenyek nem hiszem,hogy a szin fogja zavarni oket.Add oda nyugodtan,biztosan orulni fognak neki.Az en fiamnak is volt regebben narancssarga poloja vmi sotet felirattal.Meg sem fordult a fejemben,hogy lanyos lenne, foleg,hogy a gyarto altal fiuknak szant kollekcibol valasztottam.:)
2014. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szegények, akkor biztosan örülnek neki. Ha más nem, éjszakára jó lesz, amikor senki nem látja. Max. nem ebben viszik a picit sétálni, orvoshoz, stb...
2014. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ÉN vettem a kisfiamnak narancssárga fehér csíkos felsőt. Nagyon jól áll neki, egyáltalán nem lányos. Szerintem uniszex szín.
2014. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fiam, és lányom is van. Bele a narancs sárga fiús szín, mint akék, zöld, citrom.

Lányos a lila, rózsaszín, s ennek árnyalatai.

2014. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is kisfiam van, simán adok rá narancssárgát és nagyon jól áll neki (egyébként egy félvér kisfiú, biztosan ezért is:)


Szerintem teljesen jó szín kislánynak és kisfiúnak is.

Egy kisfiúnak sötétkék farmerrel nagyon jó választás, ilyen színű baseball sapka vagy sál is nagyon vagány tud lenni.


Ha szegény családnak adod, biztosan fognak örülni neki, ne aggódj, add oda nyugodtan, szép gesztus.

Majd az édesanya eldönti, hogy ráadja-e közösségbe vagy csak otthon használja.

2014. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!