Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyiért vetetek babakocsit?

Mennyiért vetetek babakocsit?

Figyelt kérdés
újat, használtat...milyet?
2014. febr. 26. 18:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Először használtat 45 ezerért : Baby merv Q7 Exclusive

Majd egy sport babakocsit ,használtan 5e ft. Abc design

2014. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Eloszor egy pierre cardin 2 funkciosat ujan 38ezerert..egy kalap kaka..6 honap utan nem birtam akkor vettem meg a bebeconfort vipert..akkor meg 90ezer volt ujonnan..most mar 52ert megkapod..de ez csak 6 hos kortol van..ha plussz bebihordozot is szeretnel ujat akkor olyan 100korul kell fizetni..az a babakocsi volt nekem a megvaltas..komolyan..a ferjem 190 cm anyam 150..mindketten betudtak allitani maguknak a tolokart hogy se ne gornyedjenek se ne csimpaszkodjon anyu..3 nagy kereke van..stabil bar kanyarban lassitani kell:) az egyetlen negatívum hogy szeles de mindenhova betornaztam magam vele.. nekem fontos volt hogy legyen rajta "kezifek" mert hegyoldalban laktunk es az elotte levovel vagy rohantam lefele vagy betojtam hogy visszatartsam a gurulastol.
2014. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
Újat vettünk. 85.000 Ft-ért. Multifunkciós. Nekem ez nagyon fontos volt. Bebetto Solaris B és nagyon meg vagyok vele elégedve. Néztünk használtat is, csak nekem egyik sem tetszett, vagy a színe volt túl rikító vagy a kereke nem tetszett.
2014. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a 13as. Bebetto Solaris 3in1, újonnan 85 ezer. Annak idején ezt a listát néztük, mielőtt döntöttünk,h miket nézünk meg egyáltalán:

[link]

2014. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%

Lehet mi picit túlzásba estünk, sőt biztos...

190.000 Ft volt, de "hatalmas" akcióval 150.000ft-ért megkaptuk.

Nagyon különleges babakocsi! Nagyon sokan megnézik! Sok pozitív megnyilvánulás ér, de vannak akiknek nem tetszik és vannak olyanok is akik gúnyosan nevetnek...

2014. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Milyen kocsitok van?? Annyira kíváncsivá tettél :) Tuti nem fogom leszólni, csak érdekel.
2014. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Rendben, megmutatom:-))

[link]


Nagyon szeretem!


3 része van:-sport

-mózes

-hordozó

Mind cserélhető! Az összes részhez van külön lábzsák, napfényvédő(az az izé a feje fölött):-)) plusz esőköpeny, no meg a pelenkázótáska!:-))


Nagyon szeretem mert praktikus, nem belvárosban, hanem külvárosban! Iszonyat a lengéscsillapítója, lépcsőzni lehet vele.

Mivl nem hétköznapi, ezért kapunk néha furcsa nézéseket. De úgy gondolom, hogy ez az a stílus ami a legközelebb áll hozzánk:-))


Remélem azért Ti nem nevettek ki:-)))

2014. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ja a fogója a képen nem fekete, hanem rózsaszín. :-)
2014. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. semmi gond nincs a babakocsival, nekem tetszik, persze nem ilyen színben :) jobb szeretem a pasztell színeket. DE nincs az a babakocsi amiért ennyit kiadjak :) de persze ez ember függő :) és ha neked bevált hát ennek csak örülni lehet.
2014. febr. 28. 00:07
 20/27 anonim ***** válasza:

16os vagyok. Köszi :)

Tök jó, én imádom a különleges dolgokat, és ha még praktikus is!!

2014. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!