Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Eurocart infinity lira 3...

Eurocart infinity lira 3 Ismeri valaki? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem espiro magic 4em van.

[link]

Szerintem kb ugyanaz.

Nekem nem jönne be a 3 kerék, biztos meg lehet szokni, de én nem akartam ilyennel kínlódni, járdára felrakni, mozgólépcsőre felmenni stb, szerintem jobb a 4 kerék. De még nem hallottam senkit, hogy a 3-mat lecserélte volna azért mert 3 volt neki :)

Szóval mivel kb ugyanaz a kocsi, így annyi, hogy pici a kosár alul, ha hátra van döntve az ülés nem tudsz belőle kivenni semmit, betenni sem.

Könnyű 8 kg. Én imádom az Espiro Magicet, jól bírja a rosszabb utakat is. Tágas, akbátban, overállban is jól elfért a fiam.

2014. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Lira 4-ünk van. 2,5 éve vettem, rengeteget használtuk, és nem kíméltük :D, de szinte olyan, mintha új lenne. Nagyon strapabíró, pár karcot meg pár kavicsnyomot a kerekén leszámítva szinte nem is látszik rajta a használat. Egyáltalán nem nyikorog, nincs rajta szakadás, feslés, nap nem szívta ki az egyébként is élénk színét, én egyszerűen imádtam! :) Könnyű, kicsire csukható, a csomagtartóban még maradt mellette egy csomó hely. A kosara valóban nem nagy, jó pár dolog belefér, de volt pl. hogy a játszóról hazafelé be kellett ugorjunk a boltba, és a homokozókészlet mellé már nem fért be a vásárolt pár dolog. Mondjuk megoldottam, mert ráakasztottam a tolókarokra elosztva a táskákat (nekünk még a szarvacskás tolókarú van), és így sem borult fel a babakocsi. Az újat láttam, már egybekarosra gyártják, nekem pont a szarvacskás tetszett, de így is nagyon könnyű egy kézzel irányítani. Egyébként a két tolókar közötti merevítő is annyira masszív, hogy én néha azt fogtam meg középen, és úgy irányítottam a kocsit. Volt pár babakocsink, de ez bizonyult a legjobb választásnak. Reménybeli kistesónak is megtartjuk, külföldi fórumokon láttam, hogy egy adapterrel Maxi Cosi babahordozót lehet rá tenni (én a mienket anno egyszerűen beletettem a lefektetett babakocsiba, az ütköző megtartotta), majd még ennek járok utána, mert a kistesónál már kihasználnánk (első gyerkőcnél 7 hónaposan vettük a kocsit, és még kb. 3 hónapot használtuk a hordozót, már nem érte volna meg a befektetés). Szóval masszív, jó kis babakocsi, csak ajánlani tudom. :)
2014. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!