Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mei-Tai hordozó: mi a különbsé...

Mei-Tai hordozó: mi a különbség a Lilliputi, Gremese és Babybooz között? Nem tudok önteni. Árban több ezer forintos különbségek vannak. és mit gondoltok 8 hetes babának (nagy baba) mei tai, vagy hordozókendő?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, a különbséget nem tudom, de én a mei tai mellett szavazok, főleg, hogy a nyár fele megyünk, mert a kendő baromi meleg, és nem egyszerű egyedül megkötni, főleg ha majd a hátadon fogod hordani a babád.
2014. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! azt akartam írni, hogy dönteni:)

honnét vásároltad a mei tai-t?

2014. márc. 7. 21:38
 3/14 anonim ***** válasza:

8 hetesnek nem szabad mei tai-t használni!!

Kb. 3-4 hónapos korától lehet csak, amikor már stabilan tartja a fejét.

Csatos 6-7 hónapos kortól lehet, stabil ülés után.

Persze árulnak újszülöttszűkítőt, de ez csak reklámfogás, nagyon nem egészséges a gerincének.

Szerintem mei tai-t vegyél, mert azt sokkal egyszerűbb a későbbiekben a hátadra kötni, de még 1-2 hónapot várj a hordozással.

2014. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok várni, mert a kisfiam nem bírja elviselni, hogyha egy pillanatra is leteszem, sajnos ír, zokog szegényke! Muszáj magamra kötni, hogy megnyugodjon én pedig tudjak főzni, és rendet rakni a lakásban.
2014. márc. 7. 22:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Vegyél rugalmas vagy karikás kendőt egyelőre Utána ha már nagyobb a babád használhatsz Mei tait. Vagy Ssc-t.Nekem amúgy a Gremese tetszik. Igazából ezek között nagy különbség nincs.
2014. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! En is igy gondolom, hogy a hétvégén rendelek hordozókendot es 1-2 hónap múlva ha úgyis melegebb lesz es a kisfiam is tartja biztosan a fejecskejet, veszek más hordozó eszközt. A gremese hordozokendok nagyon drágák, nem értem miert tud többet, bár 0.5 méterrel hosszabb mint a liliputi kendő.
2014. márc. 8. 17:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha van hordozós klub a környékeden, érdemes oda elnézni, és ott talán ki tudod próbálni, hogy Nektek melyik megoldás a legjobb. Megül-e benne a gyerkőc, boldogulsz-e a kötéssel, ill. melyik kendő kényelmesebb.
2014. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
1. vagyok, nekem volt kendőm kölcsönbe, de kb 2x használtuk, mert háztartást vezetni nagyon meleg benne. BabyBjörn hordozónk volt, amit így 2 hónaposan kezdtünk használni, az tartotta a fejét a picinek. Nem volt Mei-Tai hordozónk, viszont sokat keseregtem, amiért a meglévőnket nem lehett háton használni, mikor már túl nehéz volt derékból cipelni a babát.
2014. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Babybjörn kengurut nehogy vegyél kérdező!

Az nagyon egészségtelen, elég megnézni a terpeszét.

2014. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyre bizonytalanabb vagyok :( mivel teszek jót?it vegyek? Mindenki mást mond/ir...olvasom a hozzászólásokat ebben a témában es nem

lettem okosabb. Kenguru tutira nem, de nekem most kene hordozó es nincs kendő klub sem tanfolyam a lakohelyemen :(

2014. márc. 8. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!