Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik gyerekülést válasszam...

Melyik gyerekülést válasszam 9-36 kg-os súlykategòriában?

Figyelt kérdés
Kislányaim másfél és három és fél évesek.12 illetve 13 kg!Nem szeretnék már kissebb sùlykategòriájut mert most ezt megvesszük igy mig gyerekülés kell ezt hasznàlnánk.Az anyagi keret szükös 30-32 000.-jut a kettöre.Ebböl tudom válogatni nem lehet pláne nem a legbiztonságosabbat kapom.....de sajnos ennyi telik rá!NANIAT ÉS LORELLI X DRIVOT néztünk eddig!Ti melyiket ajanlanatok vagy esetleg valami másik félét hasonlò árba???
2014. márc. 16. 07:02
 1/6 lcs ***** válasza:

nania van anyum kocsijában, oda vettük, ha kell vinni a lányomat, akkor legyen ülés, de azt nem ajánlanám, mert nagyon "fapados", tök kemény, és a huzata állandóan lejön mikor ül be a gyerek :/ lehet kapni olyat, ami még dönthető a kocsi hátsó ülésével (ha olyan a hátsó ülés). nekünk most ilyen van mindkét kocsinkban, nagyon szereti a lányom, kényelmes tágas és szerintem jó az ára is :)

[link]

2014. márc. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Baratnomeknek is nania-uk volt de a 0-18 kg.o is arra panaszkodott hogy mindig lejon a huzata.a 9-36 -ig az van nektek es az is lejon?
2014. márc. 16. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát 15-16 ezerért nincs nagy választék, a nagyobbnak lehet, hogy én már 15-36 kg kategóriás ülést választanék.
2014. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nagy is kis novesu ezert muszaly meg a plusz ov!meg egyforma lenne jo mert most kulonbozo van es sok a veszek ki melyikbe uljon! :-/
2014. márc. 16. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:

A Naniánal és a Lorellinél vacakabb nincs.

Ha ennyi pénz van rá, akkor vegyetek használtat!

(Tudom, tudom, használtat sose, bla, bla...)

Megnéztem a Vaterán, találsz ennyiért használt üléseket.

2014. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lcs ***** válasza:

igen, 9-36 van (az aminek még van 5pontos öve), de mindig lejön a huzat, és mondom, nagyon kemény az ülőkéje, baromi vékony rajta a huzat :( ezért volt 9e ft gondolom....:)

amit küldtem neked, ahhoz van szűkítő/emelő betét, és 5 pontos öv, azt később ki lehet venni, és a végén már csak külön ülésmagasítóként lehet használni. ez újonnan volt 15e, mi is rögtön kettőt vettünk, hogy ne kelljen a két kocsiba állandóan pakolgatni.

2014. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!