Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A gyerekülést a kocsiba...

A gyerekülést a kocsiba melyik oldalra teszitek? A vezető vagy az utasoldali ülés mögé?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik ülésen ül elől nagyobb darab ember, mert a hordozónk (elég nagy) hatalmas helyet foglal el, így kényelmesebb úgy bekötni, ha egy kicsit előbbre van az előtte lévő ülés.
2014. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt feltenném a kérdés, hogy 2,3 gyereknél hova teszed?

Teljesen mindegy. Oda tegyed ahol neked jobb. elsö gyereknél ha egyedül voltam a hordozó mindig mellettem volt. Aztán az ülés az utasülés mögé ment, hogy a lámpánál hátra tudjak kukkantani...

Második gyereknél, a nagy van mögöttem a kicsi az utasülés mögött, mert neki még több baja van.

2014. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utasülés mögött, hogy rá tudjak nézni.
2014. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első még középen utazott, most hogy ketten vannak, egyikük a sofőr ülés mögött, másik az anyósülés mögött.
2014. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi párommal járkálunk kocsival(nincs jogsim)ilyenkor a soför mögé.az anyós ülés a legveszélyesebb utána pedig a mögötte lévő hely.nem bízzuk a véletlenre :/
2014. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az anyósülés mögé. Mindketten magasak vagyunk a férjemmel, a vezetőülés mögött nem férne el a gyerek.
2014. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első gyerek az utasülés mögé került. A másodiknak ott már nem volt hely, így ő a vezetőülés mögött ül. Ez azért leginkább az első gyereknél kérdés, utána már nem. A közép szóba nem jött, mert nálunk ott nincs isofix, csak kétoldalt.
2014. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amig egy gyerek volt, az anyosules mogott volt (van legzsakunk igy az anyosulesre nem tehettem a hordozot). Igy ra tudtam nezni, en is magas vagyok, kicsi a kocsim, mogottem kenyelmetlenebb lett volna, plusz parkolasnal az az oldal van jarda mellett, ha sokaig tart a ki-be rakodas (nem isofixes hordozonk volt), kenyelmesebb a jardarol, mint az utcarol pakolgatni/ki es bekotozgetni.

Amiota ketto van, fixen a gyerekukeles van az anyosules mogott, a pici meg hordozoban van mogottem.

2014. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Középre, ott a legbiztonságosabb...
2014. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!