Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nyáron nem túl meleg mei...

Nyáron nem túl meleg mei tai-t használni?

Figyelt kérdés

Nem izzadtok nagyon össze a babával?

10 hetes kislányom van, gondolkodom, hogy milyen hordozót vegyek. Kendőt nem szeretnék.


2014. márc. 18. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem meleg. Nincs bélelve.
2014. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyári ezer fokban mindenben összesültök. Nekem is ez a problémám most 4 hós fiammal, hogy kellene valami hordozó eszköz, de nyáron tuti összesülünk. Nekünk most kendőnk van és még a hidegebb időkben is össze sültünk, pedig a végén már alig volt valami a télikabát alatt.
2014. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig kendőből van jó vékony, gézkendőként tudsz rákeresni.


Egyébként én szövött kendőben és SSC-ben is hordoztam negyven fokban is, nem sültünk össze :)

2014. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De sajnos igen. Nekünk eü okokból kellett használni én nagyon nem akartam, nem szerettem hordozni, de persze az egészségéért megtettem.
2014. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont nyáron lépett olyan korba a lányom, hogy még kendőt is használtam, aztán mei tai-t is.

Ami biztos: melegben mindenben összesültök, bármiben hordozod :)

Ha hőség van, akkor még egy lenge blúz is sok, nemhogy egy 8-10 stb kilós gyerek a hátadon, ez ezzel jár.

Ha úgy mentek, hogy nem otthon veszed le magadról, vigyél váltás bodyt neki, hogy ha leizzadt, ki tudd rajta cserélni.

2014. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!