Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet használni infra lámpát?...

Lehet használni infra lámpát? 5 hetes terhes vagyok. A torkom fáj már több mint 1 hete és nem használ a méz, meleg tea.

Figyelt kérdés
szeretném lámpázni, de nem tudom nem árt e a picinek.
2008. nov. 29. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a hapsi akitől vettük,hogy 30.hét a határ. Onnanstól sehol. Na de mivel a torkodnál semmi baj nem lesz,így kétlem hogy ártanál neki!
2008. nov. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hapi akitől vetted hülye volt. Az infra nem egy röntgensugár, hanem jótékony dolog. A has környékén nem szabad alkalmazni, mert meleggel dolgozik és nehogy vérbőséget okozzon!

Amúgy használható a toroknál, lábakon is , karokon is végig.

2008. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elég sokat fájt a fülem,és én naponta 2x használtam.Semmi baja nem lesz a babádnak.39hetes vagyok és nagyon jól vagyok.Használd nyugodtan,mintsem gyógyszert vegyél be. Jobulást!
2008. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!