Ajánlanátok babakocsit?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami nagyon könnyű és tömegközlekedés szempontjából praktikus. Buszra is könnyebben föl-le cipelhető. Főleg buszon lenne használva.
2014. márc. 23. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora gyereknek lesz?
2014. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen [link] van... én nagyon szeretem :D mondjuk mi főleg autózunk és szempont volt,hogy ne foglalja el az egész csomagtartót így esernyőre csukhatót akartam (ha netán buszoztunk akkor a hordit tettem rá és a vázat pikk pakk kicsire összecsuktam és mivel könnyű 1 kézzel simán elbírtam´)

Ez volt a másik amin még gondolkodtam: [link]

2014. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 hós
2014. márc. 23. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Maclaren babakocsit ajánlotta egy 4 unokás ismerősöm. Nekik nagyon bevált. Kicsire összecsukható, könnyű, kocsiba is simán befér összecsukva. Állítólag fél kézzel összecsukod. Csak az első 3 hónapban nem a legjobb, mert ezek inkább sport babakocsinak valók. És állítólag elnyűhetetlenek. Tapasztalatom még nincs, de ők esküsznek rá.
2014. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!