Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 26. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős ikreinek ilyen volt egy ideig, utálta, esik szét, ráadásul baromi nehéz.
2014. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én egyik ismerősömnek is ilyen van, ő szereti. :-) Szóval ízlések és pofonok. Szerintem szép, de az látszik, hogy nagyon nagy, széles. Bár ikerbabakocsiból kicsit találni biztos nem egyszerű. :-)
2014. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, végig kell gondolni, hogy mik az előnyei és hátrányai. Buszra ezzel szerintem tuti nem szállsz fel, túl széles. Egy-két kisboltba se jutsz be. Orvosi rendelőbe se viszed ezt be, kinn kell hagyni az udvaron. Ahol szimpla ajtó van, oda ezzel nem mész be. Viszont egymás mellett van a két pici, mondjuk néha ennek is lehetnek hátrányai. Ha összevesznek útközben, nem tudod szétszedni őket:D Viszont ha jól el vannak, akkor szórakoztatják egymást:D Őszintén szólva nem tudom, milyen kocsit vennék, ha ikreim lennének. Van az a verzió, amikor egymás mögött vannak és már olyat is láttam, hogy egymás alatt. Mondjuk ezek közül egyet talán láttam, amihez mózes is van. Egymás alatt. Persze ezeknek megvan az ára. Nehéz babakocsi és széles, amit linkeltél, de stabilnak tűnik. Valami hasonlóm volt nekem is, csak épp nem dupla. Nem lehetett kicsire összecsukni, nehéz volt, ha cipelni kellett, de imádtam, mert könnyen irányítható és stabil volt. Akármilyen ikerkocsit veszel, szerintem valszeg mind nagy és nehéz. Szóval ez szerintem nem írható fel negatívumnak.
2014. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


ilyesmire nem gondoltatok? közlekedni egyszerűbb az ilyennel.

2014. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!