Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Quinny Zapp sport babakocsiról?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen irányítható, egy sporttáskában összecsukva elfér, a gyerkőcnek elég tágas, szóval egyszerűen szuper járgány. Én nagyon szeretem.
2014. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ajándékba kaptuk nagyszülőktől, eleinte nagyon tetszett, de a kislányunknak nem annyira, mert nem tudott benne kényelmesen aludni. Ezért vettünk egy esernyőkocsit, amiben teljesen vízszintben tud feküdni. Szerintem ez az egy hibája van, amúgy szuper kocsi!
2014. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lcs ***** válasza:
pont én is azt akartam írni, hogy nem dönthető sajnos :( de már van a zapp xtra, az dönthető - csak csiliárdba kerül :(
2014. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ma vettünk egyet a Brendonba,hiper-szuper áron!Annyi "baja" van,hogy a napfénytetőn van egy szálhúzódás,amit ha nem mondanak észre sem veszünk!Így csak 30.000.- ft volt!Nagyon tetszik csak sajnos nem dönthető és pici a kosár alul,egyébként szuper!
2014. márc. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!