Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny buzz sport babakocsirol...

Quinny buzz sport babakocsirol velemenyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 honapos mult, szepen ul es arra gondoltam hogy a jelenlegi iszonyatosan nehez, es marha nagy babakocsinkat ilyenre cserelnem. A mostani sport resszel is van vagy 15 kg, plusz benne a fiam, borzaszto nehez tolni. Akinek ilyen van, vagy hasonlo, segitene milyen sport babakocsit erdemes venni????
2012. nov. 24. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Én nem venném, néztem anno, meg kérdeztem ismerőseim akiknek volt. Nagy pici az első kereke és instabi ha járdáról fel vagy le kell menni könnyen borul.

Nekem graco sxmbio van és nagyon szerettem.

2012. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, nagyon jó babakocsi, lányommal 3 évet használtuk, minden igényt kielégít, abszolút nem instabil, lehet kapni 3 vagy 4 kerekű kivitelben is!

Csak ajánlani tudom!

Sokak azért is lebecsmérlik, mert nem tehetik meg hogy megvegyék, de ha van rá módod, nem fogod megbánni!

Második babám várom, a kocsi olyan mintha új lenne, a színe sem fakúlt, minden működik raja, é meg mindig trendi!!!

2012. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat. Nekem nagyon tetszik. Szerintem ilyet fogunk venni, hisz a sport resz kicsi, es konnyu volt. Probalgattam az uzletben, es nagyon megtetszett.
2012. nov. 25. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Zapp, vagy buzz?
2012. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Buzz. miert mi a kulonbseg?? Csak azert kerdem, mert sajnos le kell cserelnunk a babakocsink ami borzaszto nehez, es az uzletben ahol voltunk nagyon megtetszett ez a fajta. Konnyu volt, osszecsukva is kicsi.
2012. nov. 25. 18:30
 6/9 A kérdező kommentje:

huuuuu de jo hogy irtad, rakeresten a zapp-ra es nagyon jol nez ki, kerdes olyan jo is mint ahogy kinez???

vagy milyen sport babakocsit erdemes venni?

2012. nov. 25. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:

A zappot azért nem ajánlom, mert nem dönthető, nem tud benne aludni a gyerek csak úgy hogy ül, a feje pedig előre bukik.

Karfája sincs, nem tud mibe kapaszkodni a gyerek.

Na meg így télre elég hideg, nem olyan párnázott mint a buzz, és nem tudod úgy tolni, hogy veled szemben legyen.

2012. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia .

Nem tudom , hogy még alkalmas e a kérdés . Zapp az szörnyű , nagyon nagyon rosz . Könnyen felborul , volt már eset nálunk , hogy felborult , mivel ez az átka , hogy könnyű . Buzz használtunk előtte , hát végülis jó volt , de a Stokke sokkal jobb (és könyebb is )

2013. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ewa22 válasza:
hát biztos nem kicsi az első kereke nekem olyan van imádom könnyű tolni és semmin nem akad fent csak ajánlani tudom memó habos ülés nagyot alszik bent a lánykám :)
2014. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!