Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nekem babakocsit...

Tudnátok nekem babakocsit ajánlani?

Figyelt kérdés
Amiket szeretnék: legyen hozzá babahordozó,sportrész, mózeskosár, állítható legyen a tolókar, h merről akarom tolni, nagyobb kerekei legyenek, 2elől 2hátul (vagy 4-4??, a lényeg,h ne ilyen 3 kerekű) Azt nem tudom melyik praktikusabb a felfújható vagy a tömör műanyag?? És bármi tapasztalatot elfogadok. Nem szeretnék 70-80ezer Ft-nál többet költeni, ha lehetséges.

#Cegléd #Azt még elfelejtettem leírni #h vidéken lakom #elég rosszak a járdák...
2014. márc. 28. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak új vagy használt is szóba jöhet?
2014. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Újat szeretnék, de ha lenne nagyon jó állapotú használt, ami tetszik apukának is és nekem is, akkor sztem megvennénk azt is. Ha tényleg jó.
2014. márc. 28. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy lesznek akik majd a lengyel "csodákat" fogják ajánlani, mert az újonnan pont belefér az értékhatárotokba. Van akinél beválik, van akinél heteken belül szétesik, ez baromi nagy lutri, de ha a szerencsétlenek közé tartoznátok az nagyon kellemetlen szervíz hiányában.

Én inkább egy megbízható, jó minőségű használtat javasolnék.

Pl: ABC Design Mamba vagy Condor. Nagyok a kerekei jól bírja a terepviszonyokat, van magyarországi szervíz ha mégis valami probléma lenne. Használtan már 50 és 70 ezer között szuper állapotúakat lehet találni.

2014. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából egyik se tetszik, egyforma kerekeket szeretnék. Ez tetszik, bár nem átfordítható a tolókar és máshol is olvastam,h ez is lengyel gyártmány, amit szintén nem sokan dícsérnek. De esetleg hasonló drágább/jobb változat?

[link]

2014. márc. 28. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
A kunert talán az egyik legrosszabb. Az átfordítható tolókar pedig rossz válaszás, mert ha átfordítod hátulra kerül a bolygósítható kerék, ha meg lefixálod akkor baromi nehéz irányítani. Inkább olyat válasszatok aminek a vázára kétféle irányból lehet rátenni az ülőrészt.
2014. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyforma méretű kerekekkel nehéz ügy. A Travel system 4 kerekűeknél általában különböző méretű az első és a hátsó. ( kivéve a lengyel gyártmányok)
2014. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Merc van, újonnan 65 volt és minden szükséges kiegészítő van hozzá, szúnyoghálótól kezdve, bolygó műves, két irányba tolás, esővédő és tényleg szakadó esőben se ázik be a baba. + Normális hordozó is. Azon csak röhögök hogy szerviz babakocsihoz, mert nagyon nehéz meghúzni egy csavart, de amúgy ahol vettük szerviz is, egyszer kilazult a kerékcsavar, de nem vittem el meghúzni, hanem meghúztam egy csillagcsavarhúzóval. Néztem a híres boltokban is ami szakáruház és 200 ezerért nagyon jók vannak de akciósan csak 100 ezer, de a 150 ezreshez már hordozó is van, de legalább mosolyog az eladó, egy tipegő is már kapható 3000 ft-tól 1 féle színben. És ez lengyel típus de legalább nem kínai, nem hullott még szét fél év alatt.
2014. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hol vettétek ezt a Baby Merc-et??
2014. márc. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!