Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valakinek volt ilyen babakocsi...

Valakinek volt ilyen babakocsija? Vélemény? Esetleg más Kunet babakocsija volt vkinek?

Figyelt kérdés
[link]

#Kunert babakocsi
2014. ápr. 1. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, de bolygosítható kerékkel. Használtan vettük 20 ezer forintért. Habár nem lesz népszerű a válaszom, én szeretem. Könnyű irányítani, egy kézzel is eltolom esőben, vagy boltban. A kosara jó nagy, ami szintén nagy előny. A textilmózes is jó szolgálatot tesz nekünk, mert másodikon lakunk, a babakocsi a tárolóban van lent, így abban le tudtam vinni a fiamat. Összesen már két éve használatban van a kocsi, de nem esett szét, nem csuklott össze stb. Egy patentja szakadt le egyszer, de azt vissza is tudta tenni a férjem. Nehéz, az biztos, de városban használom, nem emelgetem sehova fel, de egy könnyebb babakocsit sem emelgetnék egyedül.
2014. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek van ilyen, csak régebbi változat. Ő szereti, már a második gyereket szolgálja. Annyi hátrányát említette, hogy amikor átfordítja a tolókart nehezebb irányítani a kocsit.
2014. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt ,én szerettem mert szeptemberi volt a kislányom ,és télen nagyon kényelmes volt neki.Következő nyáron pedig váltottam sport kocsira.
2014. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az én picim is szeptemberi lesz:)) Eddig olvastam róla jót is rosszat is. Nem szeretnék túl drága babakocsit, de inkább újat, mint használtat, kinézetre meg nagyon tetszik. Városban lakunk, tömegközlekedésre nem fogom használni, kisváros, kertesbe akarunk költözni, de most is csak 1.-n lakunk, garázs is van, így cipelnem se kell. Hát köszönöm az eddigi tapasztalatokat és várom még :)
2014. ápr. 1. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenünk volt az első gyereknél és ilyen típusú van a második babának is. Én imádtam! Bár, azt hozzá kell tennem, hogy mi aszfalt nélküli utcában lakunk és csak sétáláshoz, kinn alváshoz használtuk.

Hatalmas, masszív kocsi, rengeteg hellyel. Bőven ki tudod bélelni pléddel (ha már kicsi a mózes), egy évesen is nagyon kényelmes volt a fiamnak az alváshoz.

Nyáron szellős, a hatalmas kupola jól véd a naptól.

2014. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hol vettétek???
2014. ápr. 2. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt. Érdemes személyesen menni, mert a honlap nem a valódi árukészletet mutatja.

2014. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!