Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek lengyel gyártású...

Akinek lengyel gyártású babakocsija van, volt vele valami problémátok? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
Milyen kocsitok van, mióta használjátok? Mennyi volt a vételára (nagyságrendileg)?
2014. márc. 8. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Kunert Vip babakocsink van. Használtan vettük 20 ezerért. Előttem 9 hónapot használták, mi már fél éve nyúzzuk. Eddig egy patent szakadt le róla, de azt megcsináltuk itthon. Problémám nincs vele, bolygósítható két kereke, így könnyű irányítani, esőben fél kézzel eltolom. Nehéznek nehéz babakocsi, de nem cipelem sehol, pár lépcsőfoknál meg nem számít, többet meg nem cipelném fel akkor sem, ha 6 kg-s lenne a babakocsi, mert elsősorban a terjedelemmel van baj, amikor emelgetni kell egy ekkora valamit. Férjem nagyon magas, és nagyon alacsony, de mindkettőnknek kényelmes tolni, mert állítható a tolókar. A kosara nagy, praktikus. Én nagyon szeretem, bár rengeteg szörnyűséget olvastam róla ezen az oldalon, de úgy voltam vele, hogy ennyi pénzt megér, ha nem válik be, lecserélem, de nekünk nagyon bejött. Nem nyikorog, egyik kereke sem esett ki, és még össze sem csuklott a gyerek alatt, mert ilyeneket is olvastam itt. Lehet, hogy mi kifogtuk az egyetlen normálisan összerakott darabot.
2014. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lcs ***** válasza:
Nekünk bebetto magelan van (azt hiszem ez lengyel). ez csak sport változat, de van 3in1 is belőle. én imádom, volt már több babakocsink, azokhoz képest ez viszi a pálmát :) 28e ft volt. baromi könnyű, egy kézzel simán irányítható, mind a 4 kereke kivehető (kocsiba így tök jól befér, és nem koszol), kényelmes nagyon, nagy a kupolája, hátul lecipzároható, látod a gyereket ha akarod,illetve tud szellőzni nyáron, nagy a kosara,rugózása is szuper. imádom :)
2014. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

Úgy látom eddig az elégedett lengyel kocsisok írtak. Én is csatlakozom.

Nekünk egy Dorjan Danny Sport 3-asunk van. Már a második gyerkőc használja. Semmi baja, teljesen elégedettek vagyunk vele. Volt idő, mikor tesóülés is csatlakoztatva volt hozzá, de semmi baja a kocsinak a 4 év használatból eredő karcokon kívül. A kerekek semmit nem koptak, pedig napi szinten használom.

Mi újonnan vettük akciósan 80e Ft-ért. Hordozó, mózes, sport, mindenhez lábzsák, esővédő, pelenkázótáska.


Amúgy ami problémám van vele, az más kocsinál is lenne, mert tökéletes kocsi még nincs. :)


Biztos vannak problémás babakocsik, de nem csak a lengyel típusúak között. pl. az Gyik-en peferált babakocsikat mi már 1-évesen kinőttük volna, vagy eleve nem tetszett sok dolog (alig védő tető, kicsi első kerék, stb.) Láttam már totál elkopott kerekű neves babakocsit kisebb gyerkőccel, mint az enyém, és a babakocsi még nem volt, amikor mi vártuk a mi gyerkőcünket...

Azt nézd inkább, hogy mik az igényeid, mennyire jó rá a kocsi. Ha újonnan veszed garanciás, és cserélik a hibás elemet/kocsit. Ha meg használtban gondolkozol olyat nézz, amit személyesen is meg tudsz nézni, ki tudsz próbálni.

2014. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt 2 nagy dög (Kunert meg mittudomén mi volt a másik), tökéletesen működtek.

Volt egy Baby Design Walker, most van egy Baby Design Elf. Mindkettő szuper, főleg az Elf, mert állati könnyű.

Nahát, még senki sem szidta? :)

2014. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sem tudok róla nagyon rosszat mondani.nekünk Baby Merc agat lux van,jó nagy,de buszozni is jó vele,mert felénk össze kell csukni.Külön ki tudom venni a babát a hordozóval.Minden van hozzá,autós hordozó,mózes,táska,esővédő stb. Használtan vettük,20 ezer volt.Mi 4 hónapja használjuk,előttünk 9 hónapig használták elvileg.

Ja,annyi volt a baja,hogy az alján 3 patent megadta magát a "kosárnál" és kiszakadt a kupolán a huzat(ez már az én hibámból,kicsit elbénáztam,mikor kiszedtem az autóból)

Ezeket házilag javítottuk.

2014. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekunk Baby Merc Agat lux van. 2 es fel eve napi szinten hasznaljuk, nagyon birja a strapat, semmi baja. Most mar ketten hasznaljak. A 8 honaposunk es meg a 2,5 evesunk is. Raadasul nagyon kenyelmes . Az elso valaszolo leirasaval 100%ig egyetertek. Kertes hazba tokeletes, berhazba nem annyira a sulya miatt.
2014. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Raf Pol Twist volt, hát borzasztó. Szakadt mindenhol, estek ki a csavarok, a kupolája nem állt meg, nehezen irányítható, dögnehéz. Nagyon silány minőség és ehhez képest drága is (60.000.- körül volt). 7 hónap után megszabadultam tőle és vettem egy Peg Perego Pliko P3 sportkocsit. A különbség zongorázható.
2014. márc. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Na igen. De egy sportkocsit nem is kéne összehasonlítani ezekkel. :)

A Baby Design is lengyel, és mondhatjuk, hogy zongorázható a különbség. De ez nem az miatt van, hogy ezek a nagyok szarok, a sport meg nem.

2014. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok: nekunk a Baby Merc sehol nem szakadt, olyan mintha uj lenne. Pedig hasznaljuk naponta most mar 2,5 eve. :) Egyedul a kerekein latszik a hasznalat, de az barmilyen hiperszuper babakocsin is latszik.
2014. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7. vagyok. A szakadás, csavarkiesés, nehéz irányíthatóság, nyikorgás, rossz váz nem hiszem, hogy attól függ, hogy sportkocsi vagy nem. A Kérdező tapasztalatot kért, az enyém az, hogy a Raf Pol Twist egy borzalom. Ettől még a tiétek lehetett jobb.
2014. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!