Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok sport babakocsit,...

Ajánlanátok sport babakocsit, ami nem 15 kg-ig jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy baromi egyszerű, baromi olcsó, de masszív esernyőre csukható szaladgálós babakocsit, de sajnos a legtöbbje 15 kg-ig van méretezve. Tudtok segíteni?

2014. ápr. 5. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a baby design-nak van ilyen kocsija, talán pony? Nem néztem meg, de ha beírod biztos megtalálod. Meg nekem espiro magicem van, az is 20 kg-ig jó.
2014. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a baromi olcsó nem tudom mit jelent, de amik tovább bírják, azok biztos hogy nem az a kategória, a magicem anno 43 ezer volt.:(
2014. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez nekem túl drága. Csak és kizárólag pár ezer ft-osra gondoltam. Ha bármerre elmegyünk, a hazafelé tartó útra jó lenne egy pikk-pakk kiskocsi. Ilyenre gondoltam. Nem kell nekem lábzsák, meg csomagtartó, napellenző, csak guruljon, mert a fiam igen súlyos egyéniség:)
2014. ápr. 5. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a fiad? És mit jelent a súlyos egyéniség?
2014. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
27 hó, 18 kg
2014. ápr. 5. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon messzire jártok, hogy babakocsi kell? Jön a jóidő, a helyedben rászoktatnám a gyaloglásra, motorozásra. A fiam 22 hónapos volt, mikor született a kistesó, ezért 18 hónaposan elkezdtem rászoktatni, hogy nem babakocsizunk. Egy hónap alatt elértünk odáig, hogy 2-3 km-t gyalogolt lazán (google maps-en lemértem).

A lányommal tovább babakocsiztunk, mert szélben, esőben is menni kellett a testvéréért az oviba, de jó időben vele is gyalog jártunk. Kicsit több, mint 1 km-re van az ovi, oda-vissza kettő, de meg se kottyan neki, 2,5 éves most.

A helyedben nem vennék már új kocsit ;)

2014. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem is gondolkozom igazán újban. AZ az igazság, hogy gyalog is és motorral is oké a dolog, egy darabig. De pl hazafelé a játszótérről már annyira lefárad, hogy csak leül a földre...
2014. ápr. 5. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Baby Design Mini - Nincs vele tapasztalatom, de a leírása szerint 20 kg-ig jó.
2014. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!