Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Pierre Cardin Ps692 babakocsit...

Pierre Cardin Ps692 babakocsitok nektek is ilyen, vagy csak én fogtam ki?

Figyelt kérdés

Az első kerekei miatt nagyon nehéz irányítani ,kanyarodni hiába fújtuk be szilikon spray-vel.

A váz is nyikorog,recseg.

Ahogy összecsukom a babakocsit a vázát teljesen befogja a műanyag része.

Másnak is ilyen,vagy csak én fogtam ki ezt a tuti kocsit?



#babakocsi #Pierre Cardin #pierre cardin ps692
2014. ápr. 17. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összes Pierre Cardin kocsi ilyen. Nagyon vacak márka.
2014. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy mindenki kifogta, vagy ekkora s*ar. Borzalmasak a PC kocsik.
2014. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem mondanám szarnak. Nálunk teljesen bevált a PS682. Strapabíró a váza, simán összecsukjuk, sőt mivel nekünk a kocsiba csak a kerekek nélkül fért el rendesen, a ki be pakolásnál simán le/fel tudtuk szerelni. Az összes része jól illeszkedik hozzá, sőt a sportrészt úgy is meg tudtam fordítani, hogy a babó benne ült. Nekem az irányítással sem volt gondom, fél kézzel is ment.

Igaz mi vásárláskor amikor ez mellett döntöttünk az összes szóba jöhető modellt kipróbáltuk (érts, tologattam a boltban, a részeit rápróbálgattuk, az eladó megmutatta, hogy kell szétszedni, összerakni..) Így döntöttünk emellett. Ennél sokkal gagyibb kocsit is vannak.

2014. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok jó véleménnyel a márkáról, pedig kinézetre tetszenek. Ps 693-t szerettem volna venni, de észrevettem a boltban, hogy a két hátsó kerekében nyolcas van.... rendeltek a kp-ból újat nekem, hát mit mondjak, annak is ugyanez a baja volt....szóval ottmaradt a boltban, én meg keresgélhetek tovább.
2014. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kinézetre nekem is nagyon tetszik (pink-szürke).

De az agyamra megy a nyikorgása.

Mi is kiprobaltuk az uzletben,de ha nincs benne a baba nagyon konnyen tudom iranyitani;viszont ha beleultetem megerzi azt a par kg-t alig lehet iranyitani.

2014. ápr. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!