Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit válasszuk...

Melyik babakocsit válasszuk ezek közül? Miért?

Figyelt kérdés
Bebetto Solaris(B)3:1, Baby design sprint plus 3:1, Pierre Cardin PS687 vagy Pierre Cardin PS870?

2014. márc. 2. 10:05
 1/6 lcs ***** válasza:
a bebetto-ról tudok nyilatkozni,mondjuk nekünk csak a külön sportkocsi változata van, de én imádom, főleg a kivehető kerekek miatt, tök könnyű tolni, baromi jól kanyarodik, akár egy kézzel simán irányítható, profi rugózása van :) pierre cardin volt férjem öccsééknek, a kerekeivel nem nagyon voltak megelégedve, de a kialakítása kényelmes volt. :)
2014. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Bebettora szavazok, nekünk is ez van. Kipróbáltuk a Baby design-t is, az is nagyon klassz volt. Végül a Bebetto mellett döntöttünk, mert a színkínálat jobb volt (legalábbis a babaszafariban túl sokat kellett volna várni semleges színű kocsira), formára is jobban tetszett, és annál nincs alul keresztrúd, amibe belerúghatnánk. Ezeken kívül nekem egyformán jónak tűnt a 2 kocsi. PC-t nem próbáltunk, de nem olvastam róluk túl jókat, és nem is igazán tetszenek.
2014. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Baby design minőségét ne ismerem, de nekem ehhez megszólalásig hasonló (talán az eredeti típus) van. Szuperjó használni. ( [link] + kupola)

Bármelyiket választod, nézdd meg élőben is, tologasd egy kicsit.

2014. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekünk Baby design sprint van, csak a sportrészét vettük meg. Imádtam, nagy kerekek, stabil, kényelmes volt a gyerkőcnek. A belső részét egy mozdulattal leveheted és kimoshatod, most fog születni a tesó nálunk ő örökli meg a kocsit, mert teljesen jó állapotban van. Most minden textil részét leszedtem (csavarozós) és kimostam. Kb mintha új lenne :)

2014. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. márc. 4. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Bebetto Solaris B (3:1) van. Imádom!! :)

Nagyon jó, hogy a mózeskosara 3 fokozatban állítható. Így a 4 hónapos kisbabám is tud benne nézelődni. A mózest, csak 1 irányból lehet a vázra tenni, a sport részt, és a hordozót mind 2 irányból. Nagyon stabil babakocsi. Nagyon sokszor használjuk földúton. A rugózása nagyon jó. A sport részt még nem próbáltuk. Én csak ajánlani tudom neked. :)

4 hós kisfiú anyukája

2014. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!