Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok sport babakocsit,...

Ajánlanátok sport babakocsit, amit a rossz járdán is tudok tolni?

Figyelt kérdés
20 ezerre gondoltam.
2014. ápr. 30. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagy kerekű babakocsik jók a rossz terepviszok között, de nem nagyon hiszem, hogy 20 ezerből találni fogsz ilyet.
2014. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

espiro magic 4 én ezt használom nekem bevált, biztos van ennél jobb, de az még drágább. Ami jó, hogy viszonylag könnyebb kocsi és összecsukva is kis helyet foglal, rugalmas a felfüggesztése, olyan mint egy relax fotel, így ránézésre :) kerekei sem túl picik. Tágas, a gyerek overálban is jól elfért.

Ja és használtan vettem a vaterán 24e-ért, személyesen vettem át, szerencsére itt a közelben.

2014. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rossz utviszonyok közé muszáj a nagy kerék lehetöleg felfújhatós. Én épp ezért nem is fogok venni sport kocsit. A multifunkciósnak ugyis van sport része. Mondjuk nekem simán befér az autóba mert nagy, kis boltokba nem járok ahol ne férfnék be, cipelnem nem kell a kocsit.
2014. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, felfújhatós nagy kerekű. Mi adbor marselt vettünk 85ezerért (most még drágább), és nagyon jó volt tolni.

Most vettem egy esernyőkocsit, mert a másikat nehezen pakolgatom az autóba ki-be nagy pocakkal. Hát össze se lehet hasonlítani a kettőt. Ebbe igencsak bele kell csimpaszkodni, hogy bírjunk haladni. Ezt 20-ért vettem (mondjuk használtan fogsz olcsóbban is kapni).

2014. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van egy esernyőre csukható kocsim, de elegem van a járdán való közlekedésből, csak úgy kopognak a kerekek. Amikor vettem nem volt tapasztalatom, hogy melyik is a jó. Van rendes babakocsi aminek van sport része, de az meg nagy.

Nem akarnék sok pénzt költeni még egy kocsira.

2014. ápr. 30. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk egy Crown ST911 babakocsit. Direkt földútra. Igaz 45.000 Ft volt, de nagyon jó. 40 cm átmérőjű, felfújható, küllős kerekei vannak. Egyedül is simán fel/le tudtam tolni a lépcsőn. Igaz minden kereke fixes, (én futáshoz vettem) de nagyon könnyű irányítani. Egyébként nekünk is van rendes multifunkciós babakocsink is, de rájöttünk, hogy rosszabb terepviszonyokra sokkal jobban megfelel ez a babakocsi. Eleinte azért nem akartam ilyet, mert alapból nem tetszettek a 3 kerekű babakocsik, meg a kerekei miatt nekem kicsit a kerekesszékre hasonlított. De nem bántam meg. Jó választás volt.

Remélem tudtam valamennyit segíteni! :)

2014. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!