Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mamas and papas, vagy más...

Mamas and papas, vagy más maxi cosi kompatibilis?

Figyelt kérdés

Megköszönném, ha írnátok, negatívat, pozitívat is. Első babánál egy quinnyt kaptunk kölcsön, de nyikorgott- nyekergett. Olyan hangos volt, hogy utánunk fordultak. :) Illetve marha nehéz volt összecsukni.

Második babánkat várjuk és olyan kocsi kellene, amire maxi cosi mózes tehető, mert az már van itthon. Egy quinny zappunk van, ezért nem baj, ha nehéz, nem lépcsőzünk és nem bkv-zunk. Szóval, ha tudtok ajánlani a Solán kívül mást is, ami kompatibilis a maxi cosival és nem buzz, akkor az szuper lenne!


2014. máj. 10. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobra (3 kerekű), ABC Design Mamba (4 kerekű). Ezek is Maxi Cosi Cabriofix kompatibilisek.
2014. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is ABC-t akartam írni, de arra a hordozót lehet csatlakoztatni, mózest nem írják [link]
2014. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Bogaboo Cameleonunk van ,de már egy másik kérdezőnek írtam hogy a mózeskosár része baromi jó ,de a sportkocsi egy rémálom,legalábbis a fiam nem rajomgott érte.De az én fiam hisztis,szerintem nézzétek meg személyesen.
2014. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!