Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek mitől fájnak a...

Szerintetek mitől fájnak a vállaim hordozás közben?

Figyelt kérdés
2,5 éves a nagylányom, őt raktam bele egy ergo ssc-be. Neki kényelmes volt, nekem viszont piszokul fájtak a vállaim. 13kg a lányka.
2014. máj. 14. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
azért mert 13 kg-ot cipelsz...
2014. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
amúgy egy 2,5 évest minek kell hordozni??
2014. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ezt én is kiírhattam volna :) Már egy éve nem babakocsizunk, de most lebetegedett így elővettem a mei tai-t, neki nagyon kényelmes volt, nekem is ,de másnapra már éreztem a vállam, 11kilós a kislányom! Ha hosszabb úton vitted akkor szerintem az természetes, ha egy marha nehéz táskát cipelnél akkor is megfájdulna a vállad!
2014. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
ha háton vitted, szerintem nem normális,hogy ennyire érzed.
2014. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Muszáj volt hordoznod? Mármint olyan helyre mentél vele, ahol nem tud ő közlekedni? Vagy beteg volt? Nekem csak 11 kiló a 2,5 évesem, de ő már egy évesen se volt hajlandó elviselni a hordozót, 1,5 körül pedig a babakocsiból is kiszállt, csak akkor kényszerítettem bele, amikor szakadó esőben kellett mennünk a fiamért az oviba (és nincs közel az ovi).

Szerintem nincs olyan hordozó, ami 10enpár kilónál kényelmes legyen, a túrazsákokat se kényelmes hosszú távon cipelni.

2014. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert nehéz, a vállaid pedig nem szoktak hozzá ilyen terheléshez. Ha kicsi kora óta hordoztad volna, akkor fokozatos lett volna a terhelés, nem egyből 13 kg a semmiből. Ekkora gyereknek már van kismotor, vagy futóbringa.
2014. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
én nem hordozom a lányom, csak nagyon ritkán. Ő 11 kg, ennyi súlyt viszont simán lehet vinni órákon át, anélkül, hogy megéreznéd. Látom a pontozóbajnokok újból megjelentek, de hogy ettől így fáj a vállad, az nem normális.
2014. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A tesóját akarom hordozni, őt csak poénból raktam bele itthon egy kb 10 percre. :) Amúgy tud hosszú távon sétálni, nincs is ezzel gond. Csak ha ő elfárad, akkor jó ha őt is bele tudom tenni. Már a múltkor is jó lett volna, mert 39-40 fok között volt a láza, nem akartam sétáltatni, két babakocsit meg nem tudok tolni. :)
2014. máj. 14. 15:53
 9/16 anonim ***** válasza:
De ha az ekkora gyerek beteg és orvoshoz kell vinni, akkor nyilván nem gyalogoltatom.
2014. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha beteg, akkor természetesen told el a nagyot babakocsiban és cipeld a kicsit :D
2014. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!