Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 12 hetes kisbabámat milyen...

12 hetes kisbabámat milyen hordozóban tudnám szoptatni is? És Budapesten hol lehet kendőket venni? Csak webshoppkat találtam.

Figyelt kérdés
Igazi anya és cicifüggő,a kezemben ringatni már nehéz és egy szoptatási tanácsadó a hordozást javasolta. Én benne lennék,de a kötözős verzió túl komplikáltnak tűnik,a karikás jön be igazán,vagyis az egyszerűnek is tűnik és olyannak amivel leugorhatok vele egy kis sétára és ha nyűgös lenne diszkréten szopizhat is benne.. Mit gondoltok? Köszönöm!!!

2013. okt. 26. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A karikás kendő remek találmány, én is szoptattam benne a fiamat amikor ilyen 2-3 hónapos volt, miközben a városban ügyet intéztem. Van viszont hátránya is: egy vállra terhel, azaz csak rövid távra praktikus, órákat nem kényelmes sétálni vele és ajánlatos váltogatni is az oldalakat. Aztán, az egyik kezedet mindenképpen lefoglalja, mert nem olyan stabil azért mint egy rendes, kötős kendő, azaz én legalábbis az egyik kezemmel mindig fogtam a babát benne. Inkább amolyan második kendőnek/hordozóeszköznek ajánlanám. Hidd el, nem ördöngösség az a kendőkötés. :)


Hordozókendőt a Brendonban is lehet venni, az nem tudom milyen minőség, de arra biztosan jó, hogy kipróbáld, egyáltalán tetszik-e a dolog.

2013. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!!:)
2013. okt. 27. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!