Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények erről az ülésről?

Vélemények erről az ülésről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. máj. 16. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az Espirok tetszenek, nem csak külsőleg, hanem praktikusság szempontjából is.

Lányomnak amúgy ilyen van, és teljesen jó:

[link]

2014. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
espiro ülések nem jò minőségűek. nem biztonságosak
2014. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vegyél jó minőségűt pl besafe ez az egyik legjobb

[link]

Mi ilyet vettünk. Több eladóval beszéltünk, több fórumot átolvastam és mindenhol dicsérik. Szerintem a biztonság nagyon fontos, hamár gyerekülésről van szó.

2014. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, a Brendonban vettük. Nagyon jónak tartom. AZ anyaga olyan, mintha puha velúr lenne. Kanyarokban stabilan tartja a gyerekemet, aki nem pehelysúly kategória. Én is jártam az általad jelölt bababoltban, de valamiért nekem azok az ülések annyira fapadosnak tűnnek. Persze az én általam mutatott ülés nem besafe, viszont nem is kerül annyiba.
2014. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

ja, ez az.

2014. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SMILE'S ***** válasza:

Szia!


Attól függ mekkora a gyerek, súlya, kora!?


Ezek közül egyik sem.

Az espiro újszülött kortól használható, de nem lehet biztonságosan bekötni. (kifordul az autó üléséből).


9-25kg-os ülést alapból felejtsd el!


A legrosszabb megoldás, amit sajnos megengedtek forgalmazni. Ez egy utólag kitalált kategória, de egyik sem tudna megfelelni a szigorúbb teszteknek.

Nem is küldi egyik gyártó sem.

Tehát lehet az tourago, espiro, caretero, bay design, vagy bármi.

2014. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!