Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények erről az ülésről?...

Vélemények erről az ülésről? Fisher Price Cosmo Sp Plus 0-18 kg autósülés SAND

Figyelt kérdés
Nektek milyen van?Tanácstalan vagyok?Linkelnétek párat ami szerintetek jó?7 hósak vagyunk 72cm és 8,6kg
2012. okt. 26. 08:29
 1/9 Golan Trevize ***** válasza:

NANIA Cosmo SP az eredeti neve, csak a Fisher Price átcímkézte.

Az Isofixes váltaozata is csupán "megfelelő" minősítést kapott.


Ez jó, én is ilyet vettem: [link]

2012. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. okt. 26. 08:45
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor itt érvényes lehet a minél drágább annál jobb kifejezés?
2012. okt. 26. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi ugyanezt az ülést vettük a Brendonban (FP), az eladó abszolút nem akarta ránk tukmálni a drágábbat,azt is elmondta,hogy a minősítése nem a biztonságossága miatt lett kisebb,hanem az állíthatósága és a huzata miatt,ami a biztonságot egyáltalán nem befolyásolja.

Kislányomnak 7 hónapos kora óta van meg,nagyon jókat alszik benne,kényelmes neki hosszú úton is.

2012. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Golan Trevize ***** válasza:
68%

nem igaz a minél drágább, annál jobb, vannak ennél sokkal drágább ülések is, gyenge minősítéssel.


De mondjuk egy ilyen ülés 12 éves koráig jó, és biztos, hogy ki is fogja addig bírni.

Egy nagyon olcsó ülés, még ha a biztonsága megfelelő is, ki tudja meddig fogja bírni...

2012. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jónak néz ki a FP ülés,de 4 éves korig nem fogod tudni használni, mert a gyerek lábának nem lesz kényelmes egy idő után. Olyan 2,5-3,5 éves korig kalkulálj, gyerek magasságától függően.
2012. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Golan Trevize ***** válasza:
0%

Szemből történő ütközés esetén túl nagy erőhatásoknak van kitéve a gyerek, még az Isofixes változatban is.

És pont, hogy a biztonsági teszten is csak megfelelő minősítést kapott:


[link]

2012. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is ilyet vettünk nemrég,semmi rosszat nem tudok róla mondani.Árban is jó,mi nem tehetjük meg ,hogy drágábbat vegyünk,sokan vannak ezzel így....nekünk jó döntés volt,a babám nagyon szereti :)
2012. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja.előző vagyok,a mérete a babánknak pontosan egyforma :))
2012. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!