Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Gyors segítség! Manduca vagy...

Gyors segítség! Manduca vagy Beco?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 19:40
 1/8 A kérdező kommentje:
4 hós kislánynak.
2014. máj. 16. 19:40
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Egyik sem, mert SSC hordozó csak stabilan ülni tudó babánál használható, hamarabb káros a gerincének.

Amúgy nekem Manduca van, imádom, rettentő kényelmes.

Szinte az összes SSC-ről olvasgattam véleményeket hordozós fórumokon, ez volt a legszimpatikusabb.

A Beco-t már az elején elvetettem, nem emlékszem pontosan miért, talán mert azt írták, elég kicsi magas embereknek? Nem biztos, legjobb, ha magad is utánaolvasol.

2014. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy még nem jó neki. Nem pont most akarom bele tenni, hanem majd ha ősszel viszem a nagyot oviba. Akkorra meg már bőven ülni fog a kisasszony.
2014. máj. 16. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:

ha mindenképpen csatost akarsz, akkor varrass kendőből pl. Lujzussal egy mindenhol állíthatót.

se a Beco, se a Manduca nem való még neki.

2014. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
manduca a legjobb
2014. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, amíg ki nem növi..
2014. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MAnduca
2014. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bondolinot ajánlom. Amúgy azért nehéz választ adni, mert nem minden baba egyforma. Az én 4 hónaposom egy kis óriásbébi volt.
2014. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!