Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Manduca-t használók, nektek...

Manduca-t használók, nektek nem tűnik szűknek a fejtartó?

Figyelt kérdés

Én csinálok valamit rosszul, vagy tényleg ennyire odaszorítja a háthoz a gyerek fejét a fejtartó, ha felteszem?

1,5 évesről van szó, tehát nem kisbaba, de egy ilyen drága hordozótól elvárnám, hogy akár 3 évest is tudjak benne altatni.

Ti hogy csináljátok?

Toldjam ki a pánt akasztó zsinórját, hogy bővebb legyen?



2014. márc. 4. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is a 19 hónaposomat húrcolászom benne, de nekem nem szűk. Gondolom a legalacsonyabbra raktad a tartót, amibe a gumi belemegy, nem?


Egyáltalán nem szorítja oda nekünk. Nyilván kevesebb a mozgási lehetősége a fejnek így, de nem úgy, ahogy írod. Csak amennyire kell, ugye ez is az egyik lényege. Nem tudom mitől lehet.

2014. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen a legalacsonyabbra tettem, hogy egyáltalán be tudjam akasztani.

De így meg a lányom arcát teljesen odapasszírozza az anyaghoz, mozdulni sem tud, pedig az átlagtól kisebb feje van.

2014. márc. 5. 00:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Lövésem sincs.:) A derékrészen kicipzároztad?
2014. márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!