Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Raf-Pol Smart kombi mély:...

Petruska1020 kérdése:

Raf-Pol Smart kombi mély: baby lux multifunkcionális babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés
Az átlaghoz képest viszonylag olcsóbb ezért érdekelne pár vélemény.

#babakocsi #raf-pol smart
2014. máj. 18. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
borzalmas
2014. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, a Raf-pol-ról nem tudok semmit sem írni, viszont nekünk jelenleg Baby lux agat 3in1 van. Nagyon - nagyon szeretjük. Egy hatalmas hibája van számunkra és ezért is szeretnénk tőle majd megválni: nehéz. De persze valamit valamiért. Szép nagy kerekek -nincs akadály ezzel a babakocsival-, nagy kosár, és hatalmas hely a babának. Ha nem panelban hanem kertesben élnénk biztosan megtartanánk. Remélem valamennyit tudtam segíteni.
2014. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindenképp segítettél, köszönöm. Jelenleg mi is panelban lakunk bár jövőre szeretnénk saját kertesbe költözni. a pontosítás érdekében adnék egy linket, hogy biztos egyről beszélünk e :)

[link]

2014. máj. 19. 08:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Raf Pol Twist volt. A különbség annyi, ahogy látom, hogy az enyémnek bolygókereke volt. Hát, nem jó kocsi. Szakad, szétesik, nehezen irányítható (pláne nem bolygósítható kerekekkel), nehéz, rossz minőségű, iszonyat nagy helyet foglal kocsiban. Nem ajánlom. Én el is adtam 7 hónap után és vettünk sportkocsit. Az tény, hogy bárhol elmegy és jó nagy, de ennyi az előnye, a hátránya sokkal több.
2014. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Áhhh... felejtős. Ahogyan a Kunert, a Baby Lux, Baby Merc, Abdor, Anmar is, ha nem akarsz megszakadni. Nekem is tetszett képről, aztán megláttam élőben. Inkább használtam vettem egy jó minőségűt, mint újan ilyen vacakot.
2014. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat nagyon kedvesek vagytok :D van még egy másik amit most fogunk megnézni, állítólag könnyen irányítható, 3kerekű touraagoo és a brendonban lehet kapni. Talán az jobb :)
2014. máj. 20. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, 2-es vagyok. Bocsi, nem, én a baby merc-re gondoltam... írd meg kérlek ha lesz időd hogy szerepelt a touragoo. Köszi
2014. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elvileg a héten vagy jövőhéten megyünk megnézni, de mindenképpen megírom :)
2014. máj. 21. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!