Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez a babakocsi miért ilyen...

Ez a babakocsi miért ilyen olcsó ha 3in1 univerzális kombi?

Figyelt kérdés
Az hordozó az nincs az árban, de mózeskosár igen. Még csak most nézelődök a babakocsik körül de idáig mindenhol min. 100ezer ft volt egy multifunkciós babakocsi, jó azokban volt hordozó is. Ebben nincs, de szerintem az nem olyan nagy baj és lehet venni hozzá külön is. Szerintetek? [link]
2013. nov. 21. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg élőben is szerintem, nekünk is volt, h kinéztünk egyet, h milyen jó meg árban is ok volt, aztán ahogy megfogtuk lehetett érezni, h silány árú. Persze ez nem törvényszerű de előfordul. Én biztos megfogdosnám:-)) Amúgy így a képről nézve nem rossz kis kocsi, lehet, h pont jól kifogtad a sok drága között:-)
2013. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
azért olcsó,mert sz.r.Azon kívül,hogy olyan mint egy batár,silány a minősége,hiába tűnik masszívnak.
2013. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) Mindenféleképpen úgy akarunk babakocsit venni hogy elmegyünk egy nagyobb boltba és szétnézünk, megnézzük. Nem szoktam netről rendelni mert nem látom milyen élőben az áru :)
2013. nov. 21. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk hasonló van (Kunert) és én nagyon szeretem. Egyrészt tetszik, hogy igazi babakocsi kinézete van, másrészt én masszívnak tartom, bár tény, hogy nagyon nehéz. De erre én azt mondom, hogy se egy 8 kg-s, se egy 12 kg-s babakocsit nem tudok felcipelni a második emeletre babával. Amiért még szeretem, hogy ebben a hideg, szeles időben védett helyen van a baba, több réteg is védi. De ízlések és pofonok, én is nagyon sok rosszat hallottam ezekről a kocsikról, de ezt mindenkinek magának kell kitapasztalnia. Sok helyen olvastam például, hogy nehéz irányítani, hát én egy kézzel eltolom. Mondjuk én a helyedben mindenképp bolygósítható kerekű változatát venném meg, nekünk is ilyen van, nagyon könnyű irányítani.
2013. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Raf-Pol kocsik finoman szólva is rosszak. Nekem ilyen volt, alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.
2013. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok rosszat olvastam ezekről a kocsikról. Oké, hogy olcsó, de ha egy kocsi elromlik, az szívás. Fizetheted a javítást, vagy nélkülözheted a kocsit napokig...
2013. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nekem is ezen akadt meg először a szeme, amikor elkezdtünk keresgetni. Gyorsan pontot is tettünk a végére, elmentünk egy boltba, ahol lehetett kapni, megtologattam ezt, meg még 2 babakocsit, és hát vissza se néztem, akkora különbség köztük, hogy hihetetlen. Szóval kb 2 másodperc alatt ki is zártuk. Borzasztó...


Babakocsit csak személyesen szabad venni, hamar ki is derül miért olyan olcsó :)

2013. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok vele, hogy csak személyesen :) de azért előtte szétnézek a neten, hogy mit és hol :)
2013. nov. 23. 18:35
 9/9 katamami válasza:
Én is azt gondolom, minőségre lehet gagyi.
2013. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!