Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozós anyukák, mit adtok...

Hordozós anyukák, mit adtok ilyen melegben a babára, hogy ne főjjetek össze?

Figyelt kérdés
Részletesen elmesélnétek, mit adtok rá? SSC-ben hordozom a picit, nekem könnyebb így a BKV-n, boltban, lépcsőkön, mint cipelni a babakocsit. Szeretném nyáron is, de nem akarok neki rosszat ezzel. Miben viszitek magatokkal a babátokat? Fél éves az enyém.
2014. máj. 20. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
sajnos nagy melegben a legtöbbne nem hordozunk mert csak szenvedés mindkét félnek.
2014. máj. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanezt akartam kérdezni.

7 hónapos lányomat ma Liliputi csatossal vittem magammal, mert babakocsival nehezen megközelíthető helyre mentünk. Szakadt rólam a víz, pedig még csak huszonegykét fok volt... ő éppen nem izzadt át, de a szűkítő betét nedves lett tőlem... ha még melegebb lesz nem fogunk tudni hordozóval járni. :(

2014. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami megoldás kell mindenképp, mert nincs az a csoda, hogy én egy tizen kilós babakocsit a 9kilós babámmal lecipelek egy aluljáró lépcsősorán. Boltba meg csak el kell menni, meg amúgy is... szóval megoldást kell találnom. Feltétlenül.
2014. máj. 20. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly is végig hordoztam a lányom és idén is fogom, mivel nincs is babakocsink.

Nem kell túldramatizálni ezt a meleget.

Összeizzadunk persze, de ha nem egyből haza megyek hanem máshová, akkor viszek magammal váltás ruhát, így az összeizzadt ruhát le tudom cserélni róla.

Tavaly nyáron még kendőben vittem, most az SSC már jobb lesz szerintem.

Rövid ujjú body és rövidnadrág volt rajta. Ruha nélkül, csak pelenkában nem ajánlatos vinni,mert kidörzsölheti a bőrét, ráadásul így legalább a ruha szívja fel az izzadság nagy részét, nem a hordozó.

2014. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém 10 hónapos. ma egy rövid ujjú body, vékony nadrág, melegítőfelső, zokni, cipő, vékony pamutsapka volt rajta. bőven elég volt neki ennyi(amúgy sem fázós típus).
2014. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dreigang ***** válasza:
Ma mi is csatosban mentünk, és rendesen összemelegedtünk dél tájban. Van Tatonka hordozónk, amelyik csővázas hátizsákként működik, és ott nincsen testkontakt. Egy hibája, hogy csak a vállakra terhel, így 9 kg felett hosszútávon (órákig) nagyon kényelmetlen.
2014. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Áprilisi a kisebbik gyerekem, így a két évvel ezelőtti nyarat gyakorlatilag végig rajtam töltötte. Mondjuk mi akkoriban kendőztünk, és a nagy hőségben volt hogy tök pucéran, egy szál kalapban tettem bele (itthon az udvarban, meg ha elmentünk sétálni itt az erdőbe/mezőre). Emberek közé azért adtam rá egy pólót meg pelust.

Most, amíg nincs harminc-plusz fok, egy póló/body plusz egy nadrág és zokni bőven jó a gyerekre.


Sajnos az összeizzadás elkerülhetetlen, és a jó megoldás tényleg a váltás póló neked is.

2014. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!