Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozós anyukák segítségét...

Hordozós anyukák segítségét kérném! A 170 centimhez hány méteres szövött kendőt vegyek? Apuka 185 centi.

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy milyen magas vagy,hanem,hogy milyen széles és,hogy milyen kötést szeretnél használni.Amúgy szerintem érdemes a leghosszabbat venni,vagy az egyel rövidebbet.Én nandut használok és 5m es a leghosszabb és nekünk 4,8as van,mert azzal tudom a kenguruzsebes kereszthordozást megkötni,hogy kényelmesen meg is tudjam a hátamon csomózni,mert nekem ez a legbiztonságosabb kötési mód,mert itt 3 pánt is tartja a kicsit.
2013. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ó, értem. Köszönöm, azért gondoltam, hogy a magasságot írom, mert a nandut áruló webshopokban is a magassághoz viszonyítva ajánlják a kendő hosszát. (csak engem tapasztalt hordozósok véleménye is érdekelne, ezért tettem fel a kérdést:) )


Akkor érdemes a leghosszabbat megvenni? Magamtól is ezt választottam volna, viszont sok helyen olvastam, hogy az 5 méteres kendőnél elég hosszú a lelógó rész, és ez zavaró. vagy mégsem az?

2013. okt. 1. 13:54
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, ezt kifelejtettem: 74 kiló vagyok, a babám 2,5 hós
2013. okt. 1. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van lehetőséged eljutni hordozós klubba(ha megírod, merre laksz, szivesen segítek keresni), vagy tanácsadóhoz, akkor még a beruházás előtt ki tudjátok deríteni, mekkora kendő kell:). Én 180 magas vagyok és széééles, de a kenguru, batyu kötéseket 4m- ből kötöm simán:). A keresztezett kötésekhez is elég 4,5- 7 m- es.

2013. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, keress egy hordozós klubbot. Annyit fűznék hozzá, első kendőnek, nem új Nandut vennék. Egy betöretlen Nanduval egy életre elmehet a kedved a kendővel hordozástól. Egy ilyen klubban kipróbálhatsz jó kendőt, és tanácsot is kaphatsz. -tényleg írd meg melyik városban vagy annak közelében laksz, és én is szívesen segítek ha kell.
2013. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Azóta már megvettem egy használt 5 méteres Nandut, meglátjuk milyen lesz..

Egyébként most rugalmas kendővel hordozok, ezt nagyon-nagyon szeretem, de kezdi kinőni a babám.


A hordozós klub is nagyon érdekelne, Budán élek.

2013. okt. 2. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd, innen tudod kiválasztani, melyik van a legközelebb: [link]
2013. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. okt. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!