Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire kell komolyan venni...

Mennyire kell komolyan venni a babakocsi terhelhetőségét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kisfiam majdnem 12 kg,a babakocsi elvileg ennyit bír. Mindennap vásárolni járunk vele,így pakolok az aljába is és sokszor még szatyrot is akasztok a karfára. Mindig rettegek,hogy egyszer csak összecsuklik,mert megadja magát. 21 hónaposom van,még nagyon messze állunk attól,hogy végleg elhagyjuk a babakocsit. Szerintetek cseréljem le egy nagyobb súlyhatárig terhelhetőre,vagy ez a 12 kg csak amolyan bebiztosítás,hogy ha ez felett használja az ember akkor már nincs garancia?
2014. máj. 26. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem most, hogy itt a jó idő, kezdjetek el sétálni :) Meg fogja szokni, mire 2 éves lesz, ügyesen fog veled menni. Én mindkét gyerekemet hamar kiszoktattam a babakocsiból, 2 éves volt a kicsi, amikor a 2 gyerekkel, busszal, gyalog már bejártuk a várost, intéztük a vásárlást. 22 hónap van köztük, a nagyobbat ezért kezdtem el korán gyaloglásra szoktatni. Nem bántam meg, jó gyaloglók most is :)
2014. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet vele sétálni hosszan is,de ha meggondolja magát,akkor jajj nekem. Pl orvoshoz,játszira még nem mernék elindulni vele gyalog. Nálunk 26 hónap lesz köztük,de elképzelni sem tudom,hogy mindenhova gyalog jöjjön velem. Azért boltból,szatyrokkal,gyalog haza (normál tempóban is 20-25 perc az út) egy néha gyökeret verő,makacs,hisztissel... Hú,nem lenne egyszerű.
2014. máj. 26. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyéim is hisztisek :D

Ha lesz tesó, akkor még egyszerűbb, egyből arra szoktatod, hogy a babakocsit fogva sétáljon mellette. Én igy csináltam, nem akartam mindekettőt tologatni :)

2014. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk sokat fejlődött pár hónap alatt,most már nem kell minden fűszálnál megállni és nem akarja kirántani percenként a kis kezét az enyémből. Nekem egyébként az lett volna a megoldás,hogy a tesót hordozom majd és a nagyot tolom,azért kettővel én sem lavíroznék :) még ki tudja mi lesz,de szerintem azért hosszabb utakon elfáradna,nem is annyira az odaút a gázos,inkább a vissza. Annyit nem buszozunk,hogy bérletet vegyek,itt fél óránként jár a busz és szinte mindig olyan időpontra megyünk valahova,hogy az pont ne legyen buszozással is megoldható :D igen,tudom,irigylésreméltó a helyzet :D amúgy meg 350 Ft egy buszjegy :S mindegy is,várok azért válaszokat még.
2014. máj. 26. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd komolyan, ha egyszer összecsuklik a gyereked alatt...
2014. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket nem hülyeségből írják rá. Nem hiszem, hogy sok embert találsz, aki ezt így direkt próbálgatta és kivárta, hogy összeroskadjon a gyerek alatt. Én se ülök/mászok olyanokra, amikre rá van írva mit bírnak és én annál nehezebb vagyok. A gyereket se dugom olyanba, hogy aztán összedőljön a város közepén...
2014. máj. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!