Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megvagy elégedve a quinny...

Megvagy elégedve a quinny zapp xtra2 babakocsival? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 3. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximálisan. Van egy másik féle, inkább kirándulásokhoz használt babakocsink is, de a kislányunk már kéri, hogy ebbe ülhessen inkább... Nagyon szeretjük mi is. 14 hónapos korától használunk ilyet, ha lesz még babánk, neki születésétől Quinnyt veszünk.
2014. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem sima Zappom van, de én csak olyan babának venném, aki ülhet már benne. A mózessel, vagy a hordozóval nagyon borulékony, mert könnyű, és a tetejére rakott súly könnyen billenti ki az egyensúlyi helyzetből.

Egyébként szuper kocsi és tényleg egy sporttáskában elfér összecsukva.

2014. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyan kicsire összecsukni mint a reklámokban, csak le szededed a kerekeit, meg mindent. Nem fér el lábnál a kocsiban.

Nagyon hamar karcolódik a váz.

A láb résznél ha a gyerek vizes sáros lábbal száll bele lehet súrolni.

A gyerek nem tud egyedül bele ülni, mert leszakad az ülőréaz ha egy 2-3 éves gyerek ránehezkedik a lábával hogy egEdül bele üljön.

Én csalódtam...

Az esernyő mamas papas babakocsink sokkal jobb ami maradt az első gyerekről.

2014. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekünk pont m&p a másik kocsink, esernyőkocsi, én meg abban csalódtam. :) Ízlések és pofonok! :)) Az én lányom amúgy kétévesen lazán bepattan, semmi nem szakad le alatta.
2014. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De az enyém 2 évesen volt 18 kg:)
2014. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Két évesen 18 kg?? Az én 6 éves fiam 19 kg a 3.5 évesem 14kg.

2014. jún. 3. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Azta.... De rá is van írva, hogy 16 kg-ig használható. :)


Az én lányom két éves, 12 kg és 90 cm, ő mondjuk vékonyka alkat.

2014. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én lányom most 7.5 kg, szerintem ő jó sokáig tudja használni, ha 16 kg-ig jó. Borzasztó rosszul eszik, nektek legalább biztos nem volt válogatós a lánykátok.
2014. jún. 4. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!